مشتریان

(28 رای)

 بیش از 100 هزار کاربر

ایده پردازان الکترونیک با بسیاری از بنگاه های اقتصادی و غیر اقتصادی کشور در حال همکاری می باشد. این پشتیبانان شامل شرکت ها و موسسات خصوصی, فروشگاه ها و مراکز خرید، دانشگاهها و مراکز آموزشی-پژوهشی، ارگان ها و نهادهای دولتی، مراکز مذهبی ، مساجد و هیئت ها ، بانکها و بیمه ها و سایر مشاغل می باشند و بسیاری از مشاغل و کاربران دیگر را نیز شامل می شود ، مهم نیست که شغل شما چیست ، تمامی مشاغل می توانند از خدمات سامانه پیام کوتاه بهره مند شوند .

تا پایان اسفند ماه 1393 بیش از 100000 نفر ، بصورت مستقیم و غیر مستقیم از خدمات ایده پردازان الکترونیک استفاده می کنند و ایده پردازان خدمت رسانی به این هموطنان را برگی از افتخارات خود می داند.


شرکت ها و موسسات خصوصی :

سامانه پیامک ایده پردازان می تواند برای شرکت ها و موسسات خصوصی کاربردهای مختلفی ، مانند ارسال پیامک تبریک تولد یا مناسبات خاص ، ارسال پیامک تبلیغاتی از روی نقشه یا بر اساس محدوده ، ارسال از دکل ایرانسل ، ارسال پیامک های هوشمند با نام برای ارسال اطلاعات خاص ، پیامک های یادآوری برای یادآوری سررسید چک ها و ... را داشته باشد ، برخی از شرکتهایی که از این خدمات ما بهره مند شده اند :

رنگدانه کالا ، فناوری بنیاخته رویان ، کیش چوب ، یاس ارغوانی ، انجمن داروسازان ، سداد ،  شرکت هتل بزرگ فلامينگو کيش، شرکت مدیریت پروژه های نمایشگاهی، شرکت هوانورودی آسمان ایران، انجمن صنفی شرکتهای خدماتی اهواز، کارتینگ بین المللی پرند، دیوان محاسبات استان سمنان، اروم ناب ایده آل و برندهای :

 

 

c1.png
c10.png
c11.png
c12.png
c13.png
c14.png
c2.png
c3.png
c4.png
c5.png
c6.png
c7.png
c8.png
c9.png


فروشگاه ها و مراکز خرید :

برای فروشگاه ها و مراکز خرید ، امکانات بسیار زیادی در سامانه پیامک ایده پردازان وجود دارد ، تبلیغات و بازاریابی پیامکی ، ارسال بر اساس محدوده ، تبریک تولد ، ارسال تخفیفات مراکزخرید یا فروشگاه ها ، دعوت به جشنواره های پاساژ ، برگزاری قرعه کشی و نظرسنجی و ... از این قبیل امکانات می باشد ف برخی از فروشگاه ها و مراکز خرید که از خدمات ایده پردازان استفاده می کنند :

فروشگاه های زنجیره ای فاضل ، افق کوروش و برندهای :

 


دانشگاه ها و مراکز آموزش - پژوهشی :

سامانه پیامک برای مراکز آموزشی و دانشگاه ها کاربردهایی نظیر ، ارسال ریز نمرات دانش آموزان یا دانشجویان از طریق پیامک ، ارسال برگزاری جلسات به اولیا دانش آموزان ، اطلاع رسانی موارد خاص به اولیا ، ارسال پیامک برنامه های تحصیلی ، ارسال پیامک برای برگزاری یا عدم برگزاری کلاس ها در دانشگاه ها ، تبلیغات کلاس های آموزشی یا رشته های بدون کنکور دانشگاه ها ، اطلاع رسانی دانشجویان از برگزاری کلاس های جدید و ... را دارد ، برخی از مشتریان ما در این زمینه عبارت اند از :

دانشکده آموزش های الکترونیکی مهندسی برق و کامپیوتر، انجمن علمی مهندسی نفت دانشکده فنی فومن، دانشکده داروسازی پردیس بین المللی و برندهای :

 

 
c1.png
c10.png
c11.png
c12.png
c13.png
c14.png
c15.png
c2.png
c3.png
c4.png
c5.png
c6.png
c7.png
c8.png
c9.png
 


ارگان ها و نهادهای دولتی :

سازمان های دولتی یا سایر نهادها اکثرا از پیامک برای جنبه تبلیغاتی استفاده نمی کنند و برای اطلاع رسانی های درون سازمانی به پرسنل ، نظیر واریز حقوق ، پاداش ها ، میزان بهره وری پرسنل ، ارتباط ارباب رجوع با مدیریت سازمان به طور مستقیم و دریافت انتقادات و پیشنهادات پرسنل در شاخه های پایین تر و ... از پیامک استفاده می کنند ، نمونه ای از ارگان ها دولتی که از خدمات ایده پردازان استفاده می کنند :

 

 
c1.png
c10.png
c11.png
c12.png
c13.png
c14.png
c15.png
c16.png
c17.png
c18.png
c2.png
c3.png
c4.png
c5.png
c6.png
c7.png
c8.png
c9.png
 


مراکز مذهبی ، مساجد و هیئت ها :

اینگونه مراکز معمولا برای اطلاع رسانی مراسم های هفتگی هیئت ها یا مراکز مذهبی ، تبریک یا تسلیت گفتن مناسبت ها ، ارسال پیامک احادیث و آیه های قرآنی و ... از پیامک استفاده می کنند .

هیئت بیت الحسن، هیئت محبین حضرت زهرا، هیئت مکتب العباس، هیئت مجمع الذاکرین قمربنی هاشم، هیئت فرهنگی مذهبی خیمة الشهدا، هیئت بنی فاطمه(س)، هیئت یالثارات الحسین(ع)زنجان، هیئت حیدریون، هیئت الحسین، هیئت عشاق العباس

 


بانک ها  و شرکت های وابسته :

بانک ها و شرکت های تابع به جز تبلیغات بانکی از پیامک برای اطلاع رسانی صاحبان حساب ها برای تراکنشات و ورود به اینترنت بانک ، اطلاع رسانی میزان امتیاز در بانک ، میزان ارزش سهام ، قطع یا وصل بودن دستگاه های پوز در موارد خاص و ... استفاده می کنند و معمولا از وب سرویس بهره می برند یا از ماژول ارسال هوشمند یا متناظر استفاده می کنند ، چون متن های مختلف را متناسب با هر شخص اما به صورت انبوه ارسال می کنند ، برای ارسال پیامک های درون سازمانی به پرسنل و ... نیز از پیامک بهره می برند ، برخی از مشتریان ما :

   


بیمه ها :

شرکت های بیمه ای و نمایندگان بیمه در سراسر کشور ، برای تبلیغات و اطلاع رسانی هایی که جنبه یادآوری به اشخاص دارد از پیامک استفاده می کنند و سررسید بیمه ها را به اطلاع مشتریان خود می رسانند ، البته تبلیغات پیامکی هم دارند و پیامک هایی نظیر تخفیفات بیمه ای و بیمه های جدید را ارسال می کنند ، برخی از شرکت های بیمه ای که با ما همکاری می کنند :

انجمن صنفی نمایندگان بیمه ایران و نمایندگان بیمه های مختلف و برندهای :

 

 
c1.png
c2.png
c3.png
c4.png
c5.png
c6.png
c7.png
 
 
ورود به سامانه پیامک


 
فراموشی رمز : ارسال Password به 300077
عضویت سریع : ارسال عدد 1 به 300077
 
جهت مشاهده نسخه آزمایشی سامانه می توانید
با نام کاربری و رمز عبور زیر وارد شوید:
نام کاربری : DEMO
    رمز عبور : DEMO