مثبت باشید +Be

وحید خسروی

امروز روز قشنگ و مثبتیه چون من ، وحید خسروی این فرصت رو دارم ، که در سایت vkh.ir در خدمت شما باشم و از شما به خاطر مطالعه مطالب سایت و شرکت در سمینارها سپاسگزارم .

اینکه من در خانواده ای مذهبی به دنیا آمدم یا در خانواده ای غیر مذهبی ، اینکه در چه مدرسه و دانشگاه هایی درس خوانده ام و الان فقط مدرک مهندسی دارم یا فوق لیسانس و دکترا ، نباید تاثیری روی نگرش شما در مطالعه مطالب نوشته شده توسط من و سمینارهایی که من برگزار می نمایم ، داشته باشد ، این مطالب و سمینار ها حاصل مطالعات همراه با تجربه در طول زندگی می باشد و نگرش من نسبت به زندگی و کسب و کار می باشد .

باید ببیند آیا من واقعا موفق هستم یا خیر ؟ شرایط فعلی زندگی من عالی است و من خوشبخت هستم و مدیرعامل هولدینگ ایده پردازان هستم و از افتخارات من شروع ایده پردازان از نقطه صفر و رسیدن آن به جایگاه فعلی می باشد ، شروع ايده پردازان در سال 1388 بود كه سال 1389 در نمايشگاه الكامپ با يك تيم سه نفر متشكل از من ،‌ آقاي ربيعي و آقاي تهراني حاضر شدم و در سال 1394 بعد از گذر مسير پر پيچ و خم موفقيت تعداد ما به بيش از 30 نفر رسيد و اين مسير موفقيت همچنان ادامه دارد و قصد دارم كه تمامي آموخته هايم در اين سالها را كه هزينه بالايي براي من داشته است ، در اختيار عموم قرار دهم تا ديگران هم موفق تر و شاد تر زندگي كنند .

elec2015-ipe

نمايشگاه الكامپ سال 1394 با بيش از 30 نفر همكار و امكاناتي غيرقابل قياس با سال 1388

  از زیرمجموعه های هولدینگ ایده پردازان sms.ir ، cms.ir  ، server.ir ، ipvoip.ir ، inbox.ir و TopToys.ir می باشد . قطعا هر مطلبی را که به دیگران ارایه می کنم ابتدا خودم تجربه کرده ام و به طور عملی در زندگی به کار بسته ام . به نظر من علم بدون عمل مانند ماشینی لوکس می باشد که در پارکینگ خانه پارک کرده ایم و از آن بهره ای نمی بریم . اما علاقه مندی های من قطعا برای شما مهم خواهد بود ، چون با طرز تفکر من آشنا می شوید ، من عاشق مدیریت ، کارآفرینی و کمک به دیگران هستم ، شکست و موفقیت را به یک اندازه دوست دارم و هدفم از VKH این است که مثبت باشم و کمک کنم که شما هم مثبت باشید .  

شروع فعالیت ایده پردازان

نمايشگاه الكامپ سال 1388 با يك تيم سه نفره و حداقل امكانات

  کسب و کار را در سن حدودا  15 سالگی یعنی حدودا 14 سال پیش بدون سرمایه اولیه شروع کردم و شرکت ایده پردازان را در سال 1388 به همراه دو نفر از دوستانم (مهندس تهرانی و مهندس ربیعی ) پایه گذاری کردم و امروز شرکت بیش از 35 نفر پرسنل دارد و دارای 6 زیرمجموعه با فعالیت های متفاوت ، اما تحت رویکردهای ایده پردازان می باشد . امروز بعد از گذران از این راه پر از پیچ و خم در سن 29 سالگی تصمیم گرفته ام که بازنشسته شوم و به علاقه مندی خود بیشتر از قبل توجه کنم و  تجربیات خود را با شما در میان بگذارم و کمک کنم تا شما هم موفق شوید و بتوانیم با کمک یکدیگر ایران را جایی بهتر برای زیستن کنیم . از نظر من موفقیت برای همه انسانها امکان پذیر است و در مقابل عوامل بیرونی نیز ما هستیم که باید کنترل و مدیریت را انجام دهیم ، من با قوانین و مقررات و شرایط ایران به وضعیت فعلی ام رسیده ام و به شما نیز کمک خواهم کرد که بتوانید در جوانی ثروتمند (نه صرفا پولدار) و بازنشسته شوید . از اینکه شما نیز با شرکت در سمینارها و مطالعه مطالب سایت و همکاری در راستای رویکرد سایت و سمینارها ، مرا در این راه همراهی و حمایت می کنید ، بسیار سپاسگزارم و از خدای بزرگ سپاسگزارم که این فرصت را در این اختیار من قرار داده است .

وحید خسروی

لطفا مثبت باشید | +Be