ارسال اس ام اس منطقه ای

برای ارسال اس ام اس منطقه ای ، شما باید از ماژول ارسال هدفمند سامانه پیامک ایده پردازان استفاده نمایید ، بسیاری از شهرهای بزرگ نظیر تهران ، مشهد ، اصفهان ، گیلان ، شیراز ، خوزستان و ... امکان ارسال sms منطقه ای ، یا ارسال پیامک بر اساس کدپستی را دارند .

برای ارسال اس ام اس منطقه ای ، شما باید وارد سامانه پیام کوتاه شوید ، پس از ورود به سامانه پیام کوتاه ، به بخش ارسال هدفمند مراجعه نمایید ، در این بخش شهر مورد نظر خود را انتخاب نمایید ، مثلا برای ارسال پیامک منطقه ای به شهر تهران ، تهران را از لیست انتخاب می کنید ، زیرمجموعه های این شهر باز می شود ، مثلا نوشته شده است ، منطقه 11 پستی ، منطقه 12 پستی و ... ، منطقه پستی دو رقم کدپستی هر منطقه می باشد ، مثلا اگر کدپستی یکی از خانه های محله مورد نظر شما 191846981 می باشد ، منطقه پستی مورد نظر شما برای ارسال پیامک ، منطقه 19 پستی می باشد ، پس از باز کردن این شاخه ، زیرمجموعه آن نوشته شده است ، 1911 (ظفرپایین) این شاخه را انتخاب می کنید ، و در همین صفحه متن پیامک خود را تایپ می کنید ، نوع ارسال پیامک تصادفی یا ترتیبی را انتخاب می کنید و دکمه ارسال را میزنید ، پیامک شما به مخاطبین شما ارسال خواهد شد .

مراحل کار در صورت مشاهده ، خیلی ساده تر از توضیحات فوق می باشد و برای ارسال sms منطقه ای نیازی نیست که دانش فنی خاصی داشته باشید ، کارشناسان ما راهنمای شما خواهند بود .

ارسال sms منطقه ای ، برای اصنافی که کارشان محدود به محیط اطراف می باشد ، یا بیشترین تعداد مشتریان خود را از محدوده اطراف خود دارند ، مانند سوپر مارکت ها ، خشکشویی ها ، خیاطی ها ، ارائه دهندگان خدمات کامپیوتر یا کافی نت ها و ... کاربرد بیشتری خواهد داشت ، البته شما می توانید به کل شهر مورد نظر ارسال پیامک داشته باشید ، اما با ارسال منطقه ای ، زمانبندی و نظم بهتری برای ارسال خواهید داشت و می توانید با یک برنامه ریزی دقیق به کل شهر مورد نظر خود پیامک ارسال کنید ، این در حالی است که اگر به صورت رندوم پیامک ارسال کنید ، بعد از مدت به برخی اشخاص تکراری پیام کوتاه ارسال کرده اید .

ارسال پیامک منطقه ای

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه شما