آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

آیا دریافت پیام کوتاه هزینه دارد ؟

دریافت پیام کوتاه هزینه ای ندارد ، یعنی اگر شما یک مسابقه پیامکی دارید یا نیاز دارید که دریافت های زیادی داشته باشید ، از این بابت هیچ جای نگرانی وجود ندارد و شما هیچ هزینه ای را پرداخت نخواهید کرد .

با توجه به اینکه دریافت پیام کوتاه رایگان است ، شما می توانید یک خط اختصاصی تهیه نمایید و با این خط اختصاصی به طور رایگان دریافت پیام کوتاه داشته باشید ، برخی شرکت ها هستند که از طریق تبلیغات تلویزیونی و با پیامک محصولات خود را می فروشند ، یا شرکت هایی هستند که به مشتریان اعلام می کنند که شماره سریال محصول خریداری شده را جهت اطمینان از صحت کارت گارانتی یا شرکت در قرعه کشی به شماره ای پیامک نمایند ، با توجه به اینکه برای دریافت پیام کوتاه نیازی نیست که هزینه ای پرداخت گردد ، پس استفاده از چنین سیستم هایی به صرفه می باشد .

دریافت رایگان پیامک


هنوز نظری داده نشده است