-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

اتصال افزونه digit به سامانه پیامک

اتصال افزونه digit به سامانه پیامک
1.3 (25.71%) 7 رای

اتصال افزونه digit به سامانه پیامک برای افرادی که ازین افزونه پرکاربرد استفاده می کنند سوالات زیادی را در مورد کانفیگ و پشتیبانی ایجاد می کند. افزونه digit جزو افزونه های پرکاربرد در وردپرس می باشد که امکان ثبت نام با شماره موبایل را برای کاربران فراهم می نماید. احراز هویت شماره موبایل ها به این صورت است که برای شماره موبایلی که در سایت وارد می شود کدی ارسال می شود و کد می بایست در سایت وارد شود تا هویت دارنده شماره موبایل محرز شود.

در این بین برخی از موبایل ها دریافت پیامک خود را مسدود نموده اند و می بایست برایشان ارسال پیامک با خط خدماتی صورت گیرد. سامانه ارسال پیامک sms.ir با ارائه سرویس اختصاصی ارسال کد احراز هویت و هم چنین تعریف متن های ارسالی به خریداران از طریق خط خدماتی خود قابلیت ارسال سریع به تمام شماره موبایل ها را فراهم آورده است و افزونه digit ازین قابلیت در کنار ارسال ساده پیامک پشتیبانی می نماید.

قبل از اینکه توضیحات اتصال افزونه digit به سامانه پیامک آورده شود در نظر داشته باشید که می بایست در سامانه ارسال پیامک انبوه  sms.ir دارای حساب کاربری باشید. سپس برای ارسال کد احراز هویت و یا متن های خرید به تمام مخاطبین خود ( حتی کسانی که دریافت پیامک خود را مسدود نموده اند ) ماژول وب سرویس ارسال سریع پیامک را خریداری نمایید.

 

اتصال افزونه digit به سامانه پیامک :

 

در ابتدا افزونه digit را در ورپرس بارگذاری نمایید.

سپس در تب تنظیمات پنل پیامکی اطلاعات را به صورت زیر وارد نمایید :

درگاه : sms.ir

Api key: مقدار کلید وب سرویس را وارد نمایید.

Security code: مقدار کلید امنیتی را وارد نمایید.

خط ارسال کننده پیامک : در این قسمت حتما باید شماره اختصاصی خود را وارد نمایید. شماره اختصاصی شما در منوی تنظیمات – تمدید خطوط قابل مشاهده می باشد.

 

 

ارسال سریع با قالب : بله

شماره قالب : به ازای هر قالب ایجاد شده یک شناسه منحصر به فرد به همان قالب تعلق می گیرد. شناسه قالب را در این قسمت وارد نمایید.

متغییرها : در قالب می بایست حتما یک متغییر وارد شود. مانند ” با تشکر از ثبت نام شما ، کد ثبت نام : [verificationcode] ” در این حالت می بایست در قسمت متغییرها نام متغییر و مقدارش به صورت variable1:value; وارد شود.

بقیه تب ها بر اساس تنظیمات مورد نظرتان تکمیل خواهد شد.


هنوز نظری داده نشده است