-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ارتباط پیامکی موثر

ارتباط پیامکی موثر
2.1 (42.86%) 7 رای

ارتباط پیامکی موثر

ارتباط پیامکی موثر مهم ترین عامل رضایت مندی مشتری و افزایش فروش می باشد. صاحبین کسب و کارها و بنگاه های اقتصادی مختلف می توانند با استفاده از ارتباط پیامکی موثر رابطه خود را با مخاطب خود بیشتر کرده و افزایش فروش را تجربه کنند.

اگر شما بتوانید با مخاطب و مشتری خود ارتباط پیامکی موثری را برقرار کنید خواهید توانست احساس همکاری و یا خرید خوب را به آن ها منتقل کنید که این امر باعث می شود تا علاوه بر مراجعه مجدد خود آن ها به فروشگاه و یا شرکت شما، شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند. که همین معرفی موثر ترین روش تبلیغاتی برای کسب و کار شما می باشد.

امروزه با توجه به زیاد شدن پیام های تبلیغاتی خیلی از افراد دریافت پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند که این مسئله باعث می شود تا شما نتوانید پیام های خود را به دست تمامی مشتریان و مخاطبین خود برسانید. برای این که تمام مشتریان شما بتوانند پیام های شما را دریافت کنند و شما بتوانید ارتباط پیامکی موثر با ان ها برقرار کنید می بایست خط ارسال پیامک خود را خدماتی کنید. اصطلاح خدماتی سازی خطوط از آن جا می آید که افراد مالک خطوط خدماتی فقط اجازه دارند پیام های خدماتی و تبلیغاتی خود را به مشتریان خود یعنی افرادی که شماره هایشان را خودشان در اختیار آن ها قرار داده اند ارسال کنند. خدماتی کردن خطوط پیامکی هیچ هزینه ای ندارد اما مسئله ای که برای خدماتی سازی خطوط پیامکی حائز اهمیت است این می باشد که شما برای خدماتی کردن خط خود باید مدارک حقوقی ثبت شرکت داشته باشید.

اگر مدارک حقوقی و ثبت شرکت ندارید نمی توانید خط پیامکی خود را خدماتی کنید. ولی برای ارسال پیامک به مشتریان و مخاطبان خود می توانید از نرم افزار پیامک سفید استفاده کنید که بتوانید به آن ها حتی افرادی که پیام تبلیغاتی خود را بسته اند ارسال کنید.

برای استفاده از 3 روز تست رایگان و 100 پیامک هدیه پیامک سفید شماره موبایل خود را در کادر پایین وارد کنید:هنوز نظری داده نشده است