-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ارسال اس ام اس از طریق اینترنت

ارسال اس ام اس از طریق اینترنت
۴٫۳ (۸۶%) ۲۰ رای

ارسال اس ام اس از طریق اینترنت ، بسیار ساده می باشد ، برای اینکار ابتدا از طریق ثبت نام داخل سایت یک سامانه پیامک تهیه نمایید ، سپس خط اختصاصی پیامک انتخاب نمایید ، پس از طی این مراحل باید شارژ پیامک خریداری نمایید ، شارژ پیامک برای ارسال پیامک می باشد و شما به میزان نیاز خود می توانید شارژ تهیه نمایید ، دقت داشته باشید که اگر شارژ بیشتر خریداری نمایید ، این شارژ تاریخ انقضا ندارد و شما می توانید بعدا از این شارژ استفاده نمایید .

مثلا ۱۰۰۰ پیامک خریداری نمایید و ۵۰۰ عدد از آن را امروز استفاده کنید ، باقیمانده ۵۰۰ عدد را می توانید در زمان نیاز خود مصرف نمایید ، ارسال اس ام اس از طریق اینترنت نیازمند دانش فنی خاصی نمی باشد و تنها کاری که شما باید انجام دهید ، تایپ متن پیامک مورد نظرتان و زدن دکمه ارسال می باشد ، بقیه کار توسط سرورهای قدرتمند ایده پردازان انجام خواهد شد .

شما می توانید با اپراتورهای ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰ ، ۵۰۰۰ ، ۰۲۱ و در صورت داشتن شرایط با نام تجاری پیامک مورد نظر خود را ارسال نمایید .

پیش شماره پیامکی شما ، یکی از سرشاخه های نام برده شده می باشد ، زمانی که شما از طریق اینترنت پیامک ارسال می کنید ، باید یکی از این شماره های پیامکی را داشته باشید که انتخاب خط اختصاصی پیامک نیز بسیار ساده می باشد و کارشناسان ما نیز شما را در انتخاب خط پیامکی راهنمایی خواهند کرد .

ارسال اس ام اس ها از طریق اینترنت می باشد و نیازی نیست که شما نرم افزار ارسال اس ام اس دانلود کنید ، یا اینکه تنظیمات خاصی را انجام دهید ، حتی زمانی که شما از طریق اینترنت پیامک ارسال می کنید نیاز به سیم کارت یا وسیله ارتباطی مانند GSM Modem نیست و فقط شما باید در لحظه ارسال پیام کوتاه به اینترنت وصل باشید .

در صورتی که شما در حین ساخت پنل اس ام اس یا تکمیل اطلاعات ، انتخاب شماره اختصاصی یا خرید شارژ پیامک و … مشکلی داشتید می توانید با ۰۲۱۲۸۵۳ تماس بگیرید ، کارشناسان ایده پردازان شما را کاملا راهنمایی خواهند کرد و از این بابت جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد .

ارسال پیامک تبلیغاتی از این طریق بسیار ساده تر از ارسال از طریق GSM مودم ها می باشد و برای مقایسه این دو با یکدیگر مقاله را که در این رابطه توضیح داده مطالعه نمایید .

سرعت ارسال اس ام اس از طریق اینترنت بسیار بالا می باشد و ارسال از طریق تلفن همراه را نمی توان با این سیستم مقایسه کرد ، مثلا با گوشی اگر ۱۰۰ پیامک را در ۵ دقیقه ارسال کنید ، با این سیستم می توانید ۱۰۰۰ پیامک را در چند ثانیه ارسال کنید .

ارسال اس ام اس از طریق اینترنت


7 نظر