آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ارسال با نام چیست؟

ارسال با نام چیست؟

به طور قطع تا کنون پیام کوتاهی به تلفن همراه شما ارسال گردیده است که به جای شماره ی تلفن ، نام تجاری و یا برند شرکت ارسال کننده ی پیامک درج شده است. این خطوط ، خطوط نام تجاری و یا برند نام داشته و یکی از خدمات پر طرفدار سامانه های پیام انبوه می باشد که اپراتورهای اصلی تلفن همراه مانند همراه اول و یا ایرانسل پیامک های متعددی را با استفاده از این خطوط به مشتریان خود ارسال می نمایند. اگر شما قصد خریداری و فعالسازی این خطوط را دارید خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می نماییم.

خطوط نام تجاری خطوط مجزایی بوده و با سایر خطوط اپراتورهای ارسال پیامک انبوه مانند ۳۰۰۰ ، ۱۰۰۰ و یا ۵۰۰۰ تفاوت دارند. جهت خریداری این خطوط شرکت و یا شخص درخواست کننده ابتدا می بایست طی یک نامه ی رسمی برند و یا نام تجاری خود را به اپراتور اصلی معرفی نماید. پس از تایید نامه ی ارسالی هزینه ی خرید خط می بایست واریز گردد. لازم به ذکر است تایید نام تجاری مورد نظر شما توسط اپراتور بین ۳ تا ۲۰ روز کاری زمان نیاز دارد. هزینه ی خرید خطوط تجاری و یا برند بر خلاف سایر خطوطی که در شرکت ایده پردازان به مشتریان تقدیم می گردد ، سالیانه بوده و پس از گذشت یکسال کاربر جهت استفاده ی مجدد از این خطوط می بایست هزینه ی تمدید را پرداخت نماید.

خطوط نام تجاری و یا خطوط برند به دو صورت توسط اپراتور ارائه می گردند. این خطوط بر اساس ارسال فقط به شماره های ایرانسل و ارسال به تمامی خطوط تلفن همراه تفکیک می گردند.

خطوط ارسال به شماره های ایرانسل ، تنها امکان ارسال پیام کوتاه را همراه نام تجاری به شماره های ایرانسل امکان پذیر می باشد. قیمت این خطوط جهت فعالسازی یکساله شش میلیون تومان می باشد. قیمت پیامک های این خط نیز مانند سایر خطوط پیامکی شرکت ایده پردازان و با توجه به میزان شارژ شما محاسبه می گردد.

خطوط ارسال به تمامی شماره های تلفن همراه مانند خطوط همراه اول ، رایتل و یا ایرانسل همراه با نام تجاری با استفاده از این خط میسر بوده و جهت فعالسازی این خط می بایست سالانه مبلغ صد و ده میلیون تومان بابت آبونماه به اپراتور پرداخت گردد. هزینه ارسال پیامک توسط این خط به شماره تلفن های همراه اول مانند سایر خطوط سامانه پیامکی شرکت ایده پردازان بوده و ارسال به شماره های ایرانسل و رایتل ۲۰% گرانتر می باشند.

لازم به ذکر است به هزینه ی آبانماه فعالسازی کلیه خطوط ارسال بر اساس نام تجاری و یا برند مالیات بر ارزش افزوده نیز به این مبلغ اضافه می گردد و این خطوط تنها به صورت سالانه قابل خریداری شدن می باشند.

 


هنوز نظری داده نشده است