آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ارسال پیامک از روی نقشه گوگل (۱)

ارسال پیامک از روی نقشه گوگل (۱)

یکی از امکانات سامانه پیامک ایده پردازان ارسال پیامک از روی نقشه گوگل می باشد و تعداد اندکی از سامانه های ارسال پیامک این امکان را دارند .

در این ماژول می توانید ارسال پیامک خود را به صورت انبوه در منطقه یا محدوده ای خاص انجام دهید .

بانک اطلاعاتی ارسال از روی نقشه گوگل در حال حاضر فقط شماره موبایل شهر های تهران ، ارومیه ، اصفهان ، تبریز ، زنجان ، دزفول ، شیراز ، قم ، کرج و مشهد را دارد ، این بانک فقط خود شهر را شامل می شود و محدوده اطراف شهر های نامبرده را پوشش نمی دهد ولی در آینده نزدیک تمامی شهر ها را به ترتیب به این بانک اضافه خواهیم کرد .

شماره موبایل های ارسال از روی نقشه گوگل ، شماره افرادی می باشد که در زمان خرید سیم کارت خود آدرس آن محدوده را برای اطلاعات فردیشان اعلام کرده اند ، برخی از کاربران بر این باورند که در این بانک اطلاعاتی ، به افرادی ارسال پیامک انجام می شود که در آن محدوده حضور دارند ، البته این امکان نیز در سامانه وجود دارد اما در منو ارسال پیامک از دکل ایرانسل این قابلیت ارائه شده است .

در بانک اطلاعاتی ارسال از روی نقشه گوگل فقط شماره موبایل های همراه اول موجود می باشد .

 علت قرار ندادن شماره های ایرانسل در این بانک ، تعداد زیاد شماره های خاموش این اپراتور می باشد و این موضوع باعث نارضایتی کاربران می شود .

ارسال پیامک از روی نقشه گوگل بیشتر برای تبلیغات استفاده می شود زیرا به اشخاصی ارسال پیامک انجام می دهید که آن ها را نمی شناسید و قصد دارید با خدمت یا محصول شما آشنا شوند .

نحوه ارسال پیامک از روی نقشه گوگل :

ادامه مطلب در مقاله بعد ارائه شده است …


هنوز نظری داده نشده است