-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ارسال پیامک از طریق وب

ارسال پیامک از طریق وب
5 (100%) 1 رای

شما هم می توانید از طریق وب پیامک ارسال کنید ، به روش های مختلفی می توانید این کار را انجام دهید :

ارسال از طریق وب سرویس :

با این روش شما می توانید از طریق نرم افزار خودتان ، با اتصال به سامانه پیام کوتاه ایده پردازان ارسال پیامک داشته باشید ، برای اینکار باید متدهای ارسال را دریافت کنید و سپس با اتصال به وب سرویس ما ارسال خود را انجام دهید .

ارسال از طریق URL :

با این روش ، شما با فراخوانی یک آدرس اینترنتی ، می توانید ارسال پیامک داشته باشید ، این کار بسیار ساده می باشد و فقط کافی است که فیلدهای داخل URL را تکمیل کنید و از این طریق ارسال پیام کوتاه داشته باشید  ، لینک آدرس URL را نیز می توانید از اینجا دریافت کنید .

انتقال پیامک های دریافتی به URL :

با استفاده از این ماژول می توانید پیامک های دریافتی خود را به URL یا همان آدرس اینترنتی مورد نظر خود به طور اتوماتیک منتقل نمایید ، برای اینکار متغیر های URL را در سمت سایت خودتان تعریف می کنید و از این سمت در ماژول انتقال پیامک به URL دریافتی را به سایتتان منتقل می نمایید .

ارسال پیامک با سامانه پیامک کاربری :

اگر که می خواهید از امکانات و ماژول های سامانه پیام کوتاه ایده پردازان الکترونیک استفاده کنید و یا قبل از اتصال سامانه به نرم افزار خودتان ، باید یک سامانه پیام کوتاه کاربری فعال نمایید ، برای اینکار به صفحه ثبت نام سامانه پیامک ایده پردازان مراجعه کنید و از طریق فرمی که در اختیار شما قرار گرفته است ، پنل پیامکی خود را فعال کنید .

 

ارسال پیامک از طریق وب یا همان اینترنت ، بسیار ساده می باشد و شما می توانید با یکی از روش های فوق اینکار را انجام دهید ، فعالسازی سامانه پیامک و ارسال پیام کوتاه کمتر از 5 دقیقه زمان نیاز دارد و شما می توانید در عرض چند ثانیه ، چند هزار پیامک را به دست مخاطبان خود برسانید ، این کار نیاز به دانش فنی ، برنامه نویسی یا اینترنتی خاصی ندارد ، ضمنا اگر با اینترنت آشنایی کمی دارید می توانید از کارشناسان ما به شماره 0212853 تماس حاصل فرمایید ، کارشناسان ما در طول شبانه روز از طریق تیکت ، تماس تلفنی ، یا ایمیل پاسخگوی شما خواهند بود .


هنوز نظری داده نشده است