-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ارسال پیامک به اصناف خاص (1)

ارسال پیامک به اصناف خاص (1)
5 (100%) 1 رای

ارسال پیامک به اصناف خاص (1)

یکی از روش های تبلیغات پیامکی ارسال پیامک انبوه به بانک اطلاعاتی اصناف می باشد ، که این بانک در تمامی پنل ها قرار ندارد و برخی از سامانه های ارسال پیامک این امکان را برای کاربرانشان فراهم کرده اند .

برخی از کاربران پنل پیامکی ، تمایل دارند برای جامع هدف مشخصی تبلیغات انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریانشان از آن صنف تامین می شود .

مثال ارسال پیامک به اصناف خاص :

شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازی به تبلیغات برای عموم مردم را ندارد و جامع هدف او پزشکان و متخصصین بیمارستان ها می باشد یا یک کارگاه تولید کیف نیاز به ارسال پیامک به فروشندگان کیف را دارد تا تبلیغات موثر تری داشته باشد .

برای ارسال پیامک به بانک اطلاعاتی اصناف خاص بهتر است چند نکته درباره این بانک بدانید :

مورد اول : بانک اطلاعاتی ارسال به اصناف خاص فقط شامل شماره های همراه اول می باشد و بانک شماره ایرانسل و رایتل در این ماژول موجود نمی باشد .

لازم به ذکر است به دلیل تعداد بالای شماره های خاموش خطوط ایرانسل این بانک فقط برای شماره های همراه اول ارائه شده است .

مورد دوم : به طور کلی این بانک اطلاعاتی برای کل ایران می باشد و فقط بعضی از اصناف بزرگ همانند صنف نظام مهندسی به تفکیک شهر ، شماره ها ارائه شده است .

مورد سوم : اشخاصی که بلک لیست مخابرات باشند یعنی دریافت پیامک تبلیغاتی نداشته باشند پیام شما را دریافت نخواهند کرد .

شایان ذکر است اگر شماره اختصاصی شما از سرشاخه 1000  یا 3000 باشد هزینه بلک لیست ها به صورت اتوماتیک به حسابتان برگشت داده می شود اما اگر با خطوط 021 یا 5000 ارسال پیامکتان را انجام دهید این هزینه به صورت اتوماتیک به پنلتان برگشت داده نخواهد شد .

ایده پردازان به کاربرانش پیشنهاد می کند که با خطوط 1000 یا 3000 ارسال پیامکشان را انجام دهند زیرا به طور تقریبی 60% هر ارسال انبوه را شماره های بلک لیست تشکیل می دهد و ارسال از این خطوط مقرون به صرفه تر خواهد بود .

در صورتی که کاربر پنل پیامکی ایده پردازان نباشید و تمایل به ارسال پیامک به این بانک اطلاعاتی را داشته باشید می توانید در سایت sms.ir  ثبت نام نمایید .

در این مقاله درباره ماژول ارسال پیامک به بانک اصناف خاص توضیحاتی داده شد و در مقاله بعد نحوه ارسال پیامک به این بانک اطلاعاتی شرح داده می شود .

 

 

 

 


هنوز نظری داده نشده است