-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ارسال پیامک انبوه با موبایل و یا تبلت

ارسال پیامک انبوه با موبایل و یا تبلت
4.2 (83.33%) 6 رای

ارسال پیامک انبوه با موبایل و یا تبلت

بسیاری از کاربران سامانه های پیامک انبوه امکان دسترسی به اینترنت و با حمل لپ تاپ را جهت ارسال پیامک ندارند. به همین دلیل یا باید به کامپیوتر  و یا لپ تاپ دسترسی داشته باشند و یا ارسال ها را به صورت زماندار تنظیم نمایند تا در زمانی که نیاز به ارسال پیامک دارند و دسترسی برای ارسال فراهم نیست پیامک ها به صورت اتوماتیک ارسال گردند. اما ارسال زماندار زمانی کاربرد دارد که از زمان و متن پیامکی که به گیرندگان مد نظرمان ارسال می نماییم اطلاع داشته باشیم. در غیر این صورت راه حل چیست؟

در سامانه یامک انبوه ایده پردازان 2 راه برای ارسال از طریق موبایل و یا تبلت شما وجود دارد که هر کدام ویژگی های خود را دارا می باشند. در ادامه به شرح این دو روش خواهیم پرداخت.

روش اول : سایت  sms.ir

این روش برای زمانی کاربرد دارد که شما به اینترنت دسترسی دارید . تنها کافیست مانند زمانی که از رایانه ی خود استفاده می نمایید واردسایت  sms.ir شده و وارد پنلتان شوید. سامانه پیامکی ایده پردازان ریسپانسیو بوده و در تمامی تلفن های همراه و تبلت ها قابل استفاده می باشند. شما می توانید به آسانی پیامک مد نظرتان را به مخاطبینتان ارسال نمایید.

نکته 1 ) این روش ارسال برای زمانی که مخاطبین ما مشخص نبوده قابل استفاده می باشد به طور مثال ارسال به بانک شماره شهر و کدپستی

نکته 2 ) برای استفاده آسانتر پیشنهاد ما استفاده از مرورگرهای  chrome و  firefox می باشد.

نکته 3 ) شما می توانید منوی ابزارهای سامانه ی پیامکی تان را به دلخواهتان جهت سهولت جمع نمایید. ( همانند تصویر زیر )

 

روش دوم : ماژول ارسال از موبایل

ماژول ارسال از موبایل با استفاده از تلفن همراه و یا تبلت های دارای سیم کارت قابل استفاده می باشد. این ماژول ارسال پیامک را با سرعت بیشتری به نسبت روش اول انجام داده و برای ارسال پیامک به گیرندگانی که ثابت بوده و همواره قصد ارسال پیامک به آنان را داریم قابل استفاده می باشد. مانند والدین یک کلاس ، کارکنان یک شرکت و یا مشتریان یک فروشگاه

با تنظیم این ماژول تنها با ارسال یک پیامک به خط پنل پیامکیتان ، متن مد نظرتان به گیرندگان شما که از قبل در تنظیمات ماژول قرار داده اید ارسال می گردد. ( آموزش ماژول ارسال از موبایل )

 


2 نظر