-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ارسال پیامک با اینترانت

ارسال پیامک با اینترانت
به این مطلب امتیاز دهید

با سامانه پیامک اینترنتی ایده پردازان می توانید با اینترانت ملی پیامک ارسال کنید ، این قابلیت در کلیه سامانه های پیامک وجود ندارد ، دلیل اینکه می توانید با سامانه پیامک ایده پردازان با استفاده از اینترانت ملی وارد پنل ارسال پیامک شوید این است که سرورهای ایده پردازان در دیتاسنترهای داخلی که متصل به شبکه اینترانت کشور هستند می باشد .

این قابلیت برای بسیاری از مدارس و ارگان های دولتی که فقط به شبکه اینترانت داخلی متصل هستند کاربردی می باشد ، این قبیل سازمان ها امکان اتصال کامپیوتر به اینترنت را به دلیل مسائل امنیتی ندارند ، اما می توانند با اینترانت به سایت هایی که داخل شبکه داخلی ایران هستند بروند و از آن استفاده نمایند .

اگر شما مدرسه یا ارگان دولتی هستند ، حتما قبل از خرید یا فعالسازی سامانه پیامک به این مهم دقت نمایید ، زیرا ممکن است که شرکت ارائه دهنده خدمات چنین قابلیتی را نداشته باشد .

اینترانت ملی


هنوز نظری داده نشده است