-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ارسال پیامک بر اساس شهر و کد پستی (1)

ارسال پیامک بر اساس شهر و کد پستی (1)
1 (20%) 1 رای

ارسال پیامک بر اساس شهر و کد پستی (1)

پنل های پیامکی بانک های اطلاعاتی متفاوتی دارند ، که در بیشتر مواقع بانک اطلاعاتی هر شرکت با شرکت های دیگر متفاوت است و الزاما تمامی سامانه های ارسال پیامک از یک بانک شماره موبایل استفاده نمی کنند . هرچه یک سامانه پیامک تعداد بانک اطلاعاتی بیشتری داشته باشد باعث جلب مشتری می شود زیرا این بانک ها جذابیت خاصی را برای کاربرانی که قصد ارسال پیامک تبلیغاتی دارند ایجاد می کند .

در برخی از سامانه های پیامک ، دسترسی به این بانک ها مشمول هزینه می باشد یعنی علاوه بر هزینه ارسال پیامک بایستی بها استفاده از بانک را نیز بپردازید ، در حالی که در سامانه پیامک sms.ir  هزینه ای بابت دسترسی به بانک اطلاعاتی از شما گرفته نمی شود و تنها کافی است بهای ارسال پیامکتان را پرداخت کنید و به میزانی که قصد ارسال پیامک دارید پنلتان را شارژ نمایید .

بانک های اطلاعاتی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی کاربرد دارد و اشخاص جهت تبلیغ محصولات یا خدماتشان از این بانک ها استفاده می کنند . یکی از بانک های اطلاعاتی پنل پیامکی ایده پردازان بانک شهر وکد پستی می باشد ، در این بانک شماره موبایل تمام شهرها و استان های ایران به تفکیک کد پستی ارائه شده است .

این بانک اطلاعاتی توسط شرکت ایده پردازان از مخابرات خریداری شده است و هر بار که مخابرات شماره های خود را آپدیت کند تغییرات در پنل sms.ir  نیز لحاظ خواهد شد .

عده کثیری از کاربران بر این باورند که در این بانک ارسال پیامک به شماره هایی انجام می شود که در آن محدوده حضور دارند ، اما ارسال بر اساس شهر و کد پستی شماره های فعال در منطقه نمی باشد و به افرادی ارسال پیامک انجام می شود که در زمان خرید سیم کارتشان ، در تکمیل اطلاعات فردی آدرس آن محدوده را اعلام کرده اند . البته ارسال به افرادی که در منطقه حضور دارند نیز در پنل ایده پردازان ممکن می باشد که برای انجام این امر می توانید به صورت bts  ارسال انجام دهید .

شایان ذکر می باشد که بانک ارسال بر اساس شهر و کد پستی به شماره موبایل های ایرانسل و رایتل ارسال انجام نمی دهد و تنها شماره های همراه اول را موجود دارد . علت این امر نیز آن است که تعداد شماره های خاموش اپراتور های دیگر بیش تر از اپراتور همراه اول می باشد و این موضوع نارضایتی کاربران را به دنبال دارد زیرا هزینه ارسال پیامک برای شماره های خاموش نیز لحاظ می شود .

بعد از ارسال به بانک شهر و کد پستی می توانید شماره موبایل افرادی که به آن ها ارسال پیامک انجام داده اید را مشاهده نمایید اما قبل از ارسال پیامک قابل مشاهده نمی باشد .

در صورتی که کاربر ایده پردازان نباشید و تمایل به استفاده از پنل پیامکی ایده پردازان را داشته باشید می توانید در سایت sms.ir  ثبت نام نمایید .

در مقاله ارسال پیامک بر اساس شهر و کد پستی (2) نحوه استفاده از این بانک اطلاعاتی شرح داده خواهد شد …

 

 


هنوز نظری داده نشده است