-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ارسال پیامک به مشتریان

ارسال پیامک به مشتریان
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال پیامک به مشتریان

امروزه با توجه به تعدد بالای بنگاه های اقتصادی و کسب و کارهای مختلف ارتباط با مشتری از اهمیت بالایی برخوردار است و شرکت ها و فروشگاه هایی می توانند سهم بازار خود را افزایش دهند که بتوانند با مشتریان و مخاطبان خود به درستی ارتباط برقرار کنند.

یکی از روش های درست برقرار کردن ارتباط، ارسال پیامک به مشتریان می باشد که در این روش شما می توانید مواردی از قبیل تخفیف ها، محصولات جدید، جا به جایی فروشگاه و … را به اطلاع مشتریان برسانید تا نام شرکت و یا فروشگاه شما در ذهن مخاطب ثبت گردد.

با ثبت، نام خود در ذهن مخاطب و مشتریان خود باعث می شوید تا در آینده زمانی که مخاطب و مشتری به خدمات و یا محصولات مرتبط به کار شما نیاز داشت به شما مراجعه نماید و شما را در اولویت بررسی برای خرید و یا استفاده از خدمات شما قرار دهد که این امر می تواند برگ برنده ی شما برای افزایش فروش باشد.

برای ارسال پیامک به مشتریان سامانه و نرم افزارهای متعددی وجود دارد، اما باید توجه داشته باشید که تعدادی از مشتریان شما دریافت پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند که این امر باعث می‌شود تا پیام های اطلاع رسانی و ارتباط با مشتری شما به برخی از آن ها نرسد.

نرم افزار پیامک سفید این امکان را به شما می دهد تا با وارد کردن شماره مشتریان و مخاطبان خود در نرم افزار آن ها را عضو سامانه اطلاع رسانی کسب و کار خود کرده و به تمام آن ها حتی افرادی که پیام های تبلیغاتی خود را بسته اند هم ارسال پیام داشته باشید و بتوانید بازخورد خود را از ارسال پیامک به مشتریان خود افزایش دهید.

برای تست رایگان سه روزه نرم افزار و استفاده از 100 پیامک هدیه آن می توانید شماره خود را در کادر پایین وارد کنید:هنوز نظری داده نشده است