-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ارسال پیامک خدماتی در نرم افزار ارتباط با مشتری

ارسال پیامک خدماتی در نرم افزار ارتباط با مشتری
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال پیامک خدماتی در نرم افزار ارتباط با مشتری(CRM) با توجه به نوع و نحوه ارسال پیامک منحصرا از طریق خط خدماتی انجام می شود. البته برای ارسال پیامک خدماتی طبق قوانین و شرایط اعلام شده توسط اپراتور می بایست حتما درخواست دریافت خط خدماتی از طریق هویت حقوقی ارسال می شده است.

روند و شرایط خدماتی سازی خطوط به گونه ای بوده است که بسیاری از شرکت ها و یا کسب و کارهایی که از نرم افزارهای ارتباط با مشتری استفاده می نمودند، نتوانند خط اختصاصی سامانه پیامک خود را خدماتی سازند.عدم وجود شماره خدماتی باعث می شود تا نتوان پیام های مشتری مداری را برای افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتیشان بسته است، ارسال نمود.

ارسال پیامک خدماتی در نرم افزار ارتباط با مشتری از طریق سامانه ارسال پیامک ایده پردازان و به صورت ارسال از طریق لینک پشتیبانی می شود. برای استفاده ازین قابلیت می تواند روند را به صورت زیر در نرم افزار خود پیاده سازی نمایید.

ارسال پیامک خدماتی در نرم افزار ارتباط با مشتری :

برای اطمینان از ارسال می توانید همین لینک را در مرورگر خود وارد نموده و اطلاعات ارسال را به صورت مستقیم در آن وارد نمایید. اگر پیامک برای شما ارسال شود در داخل سامانه نیز برای ارسال مشکلی نخواهید داشت.

توجه داشته باشید که بر اساس قوانین پنل پیامک سفید، ابتدا شماره موبایل در گروه مخاطبین پیش فرض وارد شده و برایش ارسال اطلاع رسانی انجام می شود و سپس متن مورد نظرتان فرستاده خواهد شد.

 

 


هنوز نظری داده نشده است