-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ارسال پیامک زماندار

ارسال پیامک زماندار
به این مطلب امتیاز دهید

برای ارسال پیامک زماندار می توانید از ماژول ارسال زماندار پیشرفته ایده پردازان استفاده نمایید ، ماژول ارسال زماندار برای تعیین زمان ارسال پیامک می باشد و در آن زمان نیازی نیست که شما آنلاین باشید ، سامانه پیامک به طور خودکار پیامک شما را به مخاطبانتان ارسال خواهد کرد .

ماژول ارسال زماندار پیشرفته ایده پردازان دارای امکاناتی نظیر ارسال روزانه ، هفتگی و ماهانه می باشد که می توانید ساعت و محدوده تاریخی و روز هفته (شنبه تا جمعه) را تعیین نمایید ، برخی از قابلیت های ارسال زماندار سامانه پیام کوتاه ایده پردازان در سایر سامانه پیامک ها وجود ندارد .

با این کار شما کافی است که یکبار ارسال زماندار را ثبت نمایید ، پیامک مورد نظر شما در زمان مورد نظر به مخاطبان شما ارسال می گردد ، فقط دقت داشته باشید که برای ارسال شارژ پیامک کافی داشته باشید .


هنوز نظری داده نشده است