-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ارسال پیامک ساده (۲)

ارسال پیامک ساده (۲)
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال پیامک ساده (۲)

۲ – گیرندگان : در این مرحله شماره افراد مخاطب خود را که قصد ارسال پیامک به آن ها دارید را تایپ یا با استفاده از فایل اکسل وارد نمایید . توجه داشته باشید در صورتی که بخواهید فایل اکسل خود را بارگذاری نمایید ، شماره های شما باید در فایل نمونه بخش ارسال پیامک ساده وارد شده باشد در غیر این صورت پنل پیامکی ایده پردازان فایل شما را نخواهد پذیرفت و ارور به شما نمایش داده می شود .

ساده ترین راه برای وارد کردن شماره ها از فایل هایی که تهیه کرده اید اعم از ( فایل اکسل ، فایل متنی ، وُرد و … ) این است که همه ی آن ها را به صورت یک جا از فایلتان copy  کرده و داخل کادر سفید گیرندگان paste  نمایید .

در صورتی که شماره های خود را در دفترچه تلفن پنلتان ذخیره کرده اید می توانید از دفترچه تلفن خود استفاده نمایید و نیازی به وارد کردن شماره در کادر سفید نمی باشد .

اگر بخواهید چند بار به تعداد مشخصی از شماره موبایل ها ارسال انجام دهید به شما پیشنهاد می شود که شماره های خود را در دفترچه تلفن پنلتان ذخیره نمایید .

در قسمت زیرین کادر گیرندگان شما تعداد مخاطبین وارد شده از قسمت های مختلف به شما نمایش داده می شود .

۳ – زمان ارسال : پس از انجام مراحل بالا و انتخاب گزینه مرحله بعد وارد بخش زمان ارسال خواهید شد ، که دراین قسمت بایستی یکی از دو آیتم ارسال در زمان کنونی یا ارسال در زمان مشخص شده را انتخاب نمایید ، که در آیتم ارسال در زمان مشخص شده می توانید زمان ارسال را در یکی از روز های ماه جاری انتخاب کنید و سپس به مرحله بعد بروید .

این امکان برای زمانی کاربرد دارد که شما در تاریخی خاص که باید ارسال پیامک انجام دهید به پنلتان دسترسی نداشته باشید و بخواهید از قبل ارسال خود را تنظیم کنید .

۴ – ارسال : در مرحله پایانی ارسال ، شماره فرستنده خود را انتخاب کنید تا گزینه انتخاب و ادامه برای شما نمایش داده شود .

پس از کلیک بر روی انتخاب و ادامه اطلاعات ارسال شما نمایش داده خواهد شد و در صورتی که مورد تاییدتان قرار گرفت می توانید روی گزینه تایید ارسال کلیک نمایید .

لازم به ذکر است در سمت چپ این بخش پیامتان نمایش داده می شود یعنی پیش نمایش متن ارسالی خود را در یک موبایل فرضی می توانید مشاهده نمایید .

 


هنوز نظری داده نشده است