-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ارسال پیامک متناظر

ارسال پیامک متناظر
4.2 (84%) 5 رای

ارسال پیامک متناظر

ارسال پیامک به صورت متناظر یا همان نظیر به نظیر دغدغه برخی از کاربرانی بوده است که از سامانه های ارسال پیامک استفاده می نمایند و امروزه به راحتی می توانند از این قابلیت استفاده نمایند .

توضیح کلی ماژول ارسال پیامک متناظر :

این ماژول پیامک های شما را به صورت منحصر به فرد ارسال می کند .

در نظر بگیرید شما لیستی از شماره های مخاطبان خود را داشته و می خواهید به هر مخاطبتان پیامک خاصی ارسال گردد و متن پیامک یک مخاطب کاملا نا مربوط با متن مخاطب دیگرتان است .

با استفاده از ماژول ارسال پیامک متناظر در سامانه ارسال پیامک ایده پردازان می توانید به تعداد انبوهی از مخاطبانتان متن اختصاصی خودشان را در کوتاه ترین زمان ممکن و تنها با چند کلیک ساده ارسال نمایید .

ماژول های سامانه ارسال پیامک sms.ir   به کمک کاربران بر می آیند و بسیاری از فر آیند های زمان بر و طولانی را برای آن ها ساده و سریع انجام می دهد .

در این بخش به مثالی از این ماژول کاربردی می پردازیم :

شما لیستی از مخاطبانتان را در دست دارید که به هر مخاطب متنی خاص اختصاص می یابد .

9121234567  علی جعفری عزیز زادروزتان مبارک .

9127654321 سرکار خانم سارا طهماسبی 7 شهریور ماه انقضای بیمه نامه سلامت شما می باشد در صورت تمایل اقدام به تمدید نمایید .

و به همین ترتیب شما می توانید به هزاران مخاطب متن های متفاوت ارسال نمایید .

تنهای کافی است شماره ها و متن ها را در دست داشته باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال پیامک های شما به صورت دلخواهتان انجام شود .

هزینه فعال سازی ماژول ارسال پیامک متناظر همانند سایر ماژول ها در سامانه 850 پیامک می باشد و در گران ترین حالت ممکن برای شما مبلغ 14400 تومان محاسبه می شود .

کاربران می توانند قبل از خرید ماژول ابتدا به صورت آزمایشی 24 ساعت از آن استفاده نمایند و پس از تست اقدامات لازم جهت خرید را انجام دهند .

در صورتی که قصد استفاده از این ماژول را دارید و کاربر سامانه ایده پردازان نمی باشید می توانید در سایت sms.ir  ثبت نام انجام دهید .

شایان ذکر می باشد پنل به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد و مشمول هزینه تمدید سالیانه نیز نمی باشد .

در مقالات بعد در مورد نحوه استفاده از ماژول ارسال پیامک متناظر می پردازیم .

 


هنوز نظری داده نشده است