آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ارسال پیامک های انتخاباتی

ارسال پیامک های انتخاباتی

یکی از روش های اصلی تبلیغات ، ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی می باشد. بسیاری از کاندیدها در انتخابات مانند انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و از این قبیل ارسال پیامک انبوه را ابزاری جهت تبلیغات خود قرار داده و با قراردادن هزینه ی اعظمی از بودجه تبلیغاتی خود ، شعارهای انتخاباتی و پیام های خود را از طریق پیامک به مخاطبین ارسال می نمایند.

در سامانه پیامکی ایده پردازان جهت  ارسال پیامک های انتخاباتی برای کاندید های محترم به دلیل ارسال با حجم بالا و محدودیت زمان استفاده و ارسال پیامک ها جهت تبلیغات شرایط ویژه ای در نظر گرفته می شود.

هزینه ی پیامک ها بر اساس میزان شارژ در سامانه های انتخاباتی ایده پردازان متغییر بوده و همچنین هزینه ی ارسال پیامک از خطوط مختلف مانند ۳۰۰۰ ، ۱۰۰۰ ، ۰۲۱ و یا ۵۰۰۰ نیز متفاوت می باشد.

برای ارسال های انتخاباتی استفاده از ماژول های زیر به کاربران پیشنهاد می گردد.

  1. ارسال به بانک شماره های شهر و کدپستی
  2. ارسال به بانک شماره های نقشه ی گوگل
  3. ارسال بر اساس دکل ایرانسل و یا BTS
  4. جمع آوری شماره ی حامیان از طریق ماژول باشگاه مشتریان
  5. طراحی سایت برای کاندیدهای محترم انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر

۲ مورد اول مربوط به بانک شماره های موجود در سامانه پیامکی ایده پردازان می باشد. این شماره ها همراه اول بوده و در سامانه جهت ارسال موجود می باشد. کاندیده های محترم می توانند بر حسب نیازشان به شهر خاصی ( به طور مثال در انتخابات شورای شهر تنها به شهر مد نظرشان ) و یا به صورت کلی به کل شماره های کشور پیامک مد نظرشان را ارسال نمایند.

مورد ۳ جهت ارسال به شماره های ایرانسل از طریق دکل می باشد. این ارسال ها به صورت یک فرم به ایرانسل ارسال شده و پیامک ها توسط ایرانسل به شماره های ۴۸ ساعته گذشته در آن منطقه ارسال می گردند. این بانک شماره دقیق ترین بانک شماره ی ایرانسل بوده و هزینه پیامک های آن نیز معمولا از تعرفه ارسال با خطوط پیامک انبوه کمتر می باشد.

مورد آخر یکی از جدیدترین و پرکاربردترین امکانات سامانه پیامکی ایده پردازان می باشد. امروزه برگزاری کمپین ها و جشن هایی برای حامیان یک نماینده متداول می باشد. شماره های بسیاری از این افراد در لیست سیاه مخابراتی قرار داشته و امکان ارسال پیامک به آنان وجود ندارد. ماژول باشگاه مشتریان امکان ارسال پیامک به این افراد را میسر می سازد.

حامیان می توانند با ارسال کلمه ی عضویت انتخاب شده از جانب کاندیدا به شماره ی باشگاه مشتریان در لیست حامیان وی عضو شده و پیامک های وی را دریافت نمایند. پیامک ها می تواند حاوی شعار های انتخاباتی ، زمان برگزاری جشن ها و دورهمایی ها باشد.

ماژول باشگاه مشتریان می تواند برگه برنده ای در عرصه تبلیغات یک کاندیدا به حساب بیاید.

 


هنوز نظری داده نشده است