آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ارسال پیام کوتاه از اپراتور ۵۰۰۰

ارسال پیام کوتاه از اپراتور ۵۰۰۰ مزایا و معایبی دارد ، از جمله معایب می توان به عدم داشتن دلیوری در موبایل های همراه اول تا کنون (۲مرداد۹۳) اشاره کرد ، اما مزایای زیادی هم دارد ، از مزایای این اپراتور می توان به موارد زیر اشاره کرد :

ارسال پیام کوتاه بر اساس سن و جنسیت :

با توجه به اینکه این اپراتور برای بانک شماره از پردیس همراه اول ، وب سرویس بانک شماره دریافت کرده است ، امکان ارسال بر اساس سن و جنسیت را فراهم کرده است .

ارسال پیام کوتاه به شماره های ایرانسل :

این اپراتور بانک شماره های ایرانسل را از طریق وب سرویس در اختیار نمایندگان قرارداده است و شما می توانید از این بانک شماره جهت ارسال پیامک استفاده نمایید .

خطوط 5000البته دقت داشته باشید که در اپراتور ۵۰۰۰ بعد از ارسال پیامک با استفاده از بانک شماره موبایل های خودشان (سن و جنسیت) امکان گرفتن خروجی وجود ندارد ، دلیل اینکه خروجی داده نمی شود ، امنیت صاحبین شماره موبایل ها می باشد و اینکه اطلاعات اشخاص در دسترس عام قرار نگیرد .

 داشتن یک خط پیامکی از اپراتور ۵۰۰۲ به این صورت می باشد که شما ، یا خط انتخابی ۵۰۰۰۲ نیاز دارید ، مثلا ۵۰۰۰۲۲۱۱۴۶۹۷ ، برای اینکار باید خط را از شرکت ایده پردازان الکترونیک استعلام بگیرید ، هزینه خط را بپردازید و سپس شرکت آن را برای شما در پنل اس ام اسی که دارید فعال خواهد کرد .

سپس شارژ ارسال پیام کوتاه را خریداری می کنید و می توانید با این خط علاوه بر ارسال پیام کوتاه ، دریافت پیام کوتاه نیز داشته باشید ، تعرفه ارسال پیام کوتاه طبق تعرفه های رایج و بین ۸ تا ۱۲ تومان می باشد ، اما تعرفه دریافت پیام کوتاه رایگان می باشد .

راه حل دیگری نیز برای داشتن یک خط پیامکی ۵۰۰۰۲ به صورت رایگان وجود دارد و آن انتخاب خط از سرشاخه های معرفی شده توسط شرکت می باشد ، مثلا شما می توانید از سرشاخه ۵۰۰۰۲۸۵۳ یک خط داشته باشید ، مثل ۵۰۰۰۲۸۵۳۰۰۰۰۰۰ ، این خط ۱۴ رقمی رایگان بوده و می توانید با آن ارسال و دریافت پیامک داشته باشید ، اگر از همین سرشاخه خط کوتاه تر نیاز داشته باشید می توانید آنرا نیز انتخاب نمایید و خریداری کنید ، مثل ۵۰۰۰۲۸۵۳۰۰ .


هنوز نظری داده نشده است