آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ارسال sms تبلیغاتی به تهران

برای ارسال sms تبلیغاتی به تهران باید یک سامانه پیامک به همراه یک خط اختصاصی برای این سامانه پیام کوتاه داشته باشید .

مراحل دریافت سامانه پیامک در سایت SMS.ir قرار دارد ، پس از اینکه سامانه پیامک را فعال کردید ، می توانید با چند کلیک ساده به تهران ، یا بخشی از آن و یا حتی یک منطقه ، حداقل خریدی وجود ندارد ، مثلا شما می توانید به اندازه ۱۱ هزار تومان پیامک بخرید و به حدودا ۱۰۰۰ نفر پیامک ارسال کنید .

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که ارسال پیامک تبلیغاتی به کل تهران چه میزان هزینه دارد ؟ حدودا تهران ۵ میلیون شماره موبایل همراه اول دائمی دارد که برای ارسال پیامک به این تعداد با احتساب حدودا هر پیامک ۲۱۰ ریال (بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده) می شود این تبلیغات در مقایسه با یک بیلبورد داخل شهر ، مثلا اتوبان همت با قیمت های چندین برابر  ، بسیار اثربخش تر و ارزان تر خواهد بود ، اگر یک بار از این روش برای ارسال پیامک استفاده نمایید ، میزان اثربخشی آنرا را کاملا محسوس ملاحظه خواهید کرد ، اگر شما یک بیلبورد در یکی از اتوبان های شهر داشته باشید قطعا همه تبلیغ شما مشاهده نخواهند کرد و تلفن یا برند شما یادداشت نمی شود و فقط ممکن است در ذهن بماند ، اما یک تبلیغ پیامکی در صورت نیاز مشتری در تلفن همراه باقی خواهد ماند و همچنین شما به همه افراد شهر تبلیغ خود را نمایش داده اید .


هنوز نظری داده نشده است