-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

استفاده از نرم افزار team viewer

استفاده از نرم افزار team viewer
به این مطلب امتیاز دهید

استفاده از نرم افزار   team viewer

اگر کاربر سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان هستید جهت دریافت خدمات بهتر و یا عدم رفع مشکلات و یا سوالات شما کاربران محترم از طریق تیکت و یا تماس تلفنی از قبیل آموزش کار با سامانه پیامکی ، نحوه ی ورود اطلاعات به دفترچه تلفن ، مشکل در استفاده از ماژول ها و ارسال پیامک انبوه می توانید این نرم افزار را دانلود نموده و با تماس با واحد پشتیبانی سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان به آسانی مشکل خود را برطرف و یا آموزش های لازم را فرا بگیرید.

نحوه ی دانلود نرم افزار

نحوه ی کار با نرم افزار

با دانلود نرم افزار طبق یکی از دو روش گفته شده و نصب آن بر روی سیستم خود با کلیک بر روی آیکون نرم افزار صفحه ی زیر قابل مشاهده می باشد.

شما با اعلام id و رمز عبورتان به همکاران پشتیبان امکان مشاهده ی صفحه دستکتاپتان را به همکاران پشتیبان شرکت ایده پردازان خواهید داد و همکاران ما با نمایش نحوه ی کارکرد پنل و یا رفع مشکل شما همزمان با مشاهدهی شما کاربر محترم امکان آموزش و رفع مشکلات شما عزیزان را به راحتی میسر می کنند.

لازم به ذکر است امنیت این نرم افزار بسیار بالا بوده و بدون اجازه ی کاربر امکان استفاده از آن میسر نمی باشد.

بسیاری از افراد بر این باورند که با دادن ای دی و یوزرنیم خود امکان دسترسی به سیستم آنها بدون اجازه ی آنان برای افراد امکان پذیر می باشد! در نظر داشته باشید تمامی فعالیتی که همکاران واحد پشتیبانی سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان بر روی سیستم شما انجام می دهند از سمت شما کاربر محترم قابل مشاهده بوده و این نرم افزار امکام اتصالی با امنیت و اطمینان بالا را میسر می سازد.


هنوز نظری داده نشده است