آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

امکان ارسال متن مناسبتی در پیامک سفید

امکان ارسال متن مناسبتی در پیامک سفید جزو درخواست هایی است که با توجه به نوع مشتری مداری برای استفاده کنندگان پیامک سفید ضروری بود.

در ورژن قبلی ارائه شده پیامک سفید امکان ارسال پیامک های مناسبتی مانند تبریک تولد، تبریک اعیاد و یا تسلیت ایام عزاداری وجود نداشت اما در نسخه فعلی می توان ازین امکان بهره مند شد.

مشتریان و مخاطبان عنصر اصلی بقای یک کسب و کارند و تمام ویژگی های ارائه شده در خدمات مربوط به مشتریان می باشد. در راستای احترام به کاربران همیشه همراه ایده پردازان و پوشش دهی نیازهای آن ها امکان ارسال پیام های مناسبتی نیز اضافه شده است. استفاده از امکان ارسال متن مناسبتی در پیامک سفید  و مشتری مداری در پیامک سفید، چند نکته ریز و مهم دارد که به آن می پردازیم:

امکان ارسال متن مناسبتی در پیامک سفید :

امکان ارسال متن مناسبتی در پیامک سفید

امکان ارسال متن مناسبتی در پیامک سفید

امکان ارسال متن مناسبتی در پیامک سفید

در ارسال پیامک مناسبتی پیامک سفید نکته مهمی وجود دارد. در حال حاضر نمی توان پیامک مناسبتی را به صورت هوشمند و برای اشخاص همراه با نامشان ارسال نمود. متن به صورت یکتا برای گیرندگان شما ارسال خواهد شد.


هنوز نظری داده نشده است