آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

امکان جدید در ماژول کدخوان گارانتی

امکانات ماژول کدخوان گارانتی

در مقاله ی آموزش ماژول کدخوان گارانتی به نحوه آموزش و کاربرد ماژول کد خوان گارانتی پرداختیم. با توجه به مقاله ی مذکور در صورتی که کدهایی از محصولاتتان را از طریق آپلود فایل اکسل وارد تنظیمات ماژول کدخوان گارانتی نمایید ، مخاطبین با ارسال کد به شماره ی سامانه پیامکی شما ( کد می تواند گارانتی محصول و یا دریافت خدمات ویژه ای بوده و به صورت کاراکتر لاتین و یا اعداد باشد ) ، پیامکی را جهت تایید دریافت نمایند. به طور مثال : فردی کد ۱۲۳۵۴ را به شماره پیامکی شما ارسال می نماید. مااژول کدخوان گارانتی شما پس از دریافت پیامک ، متنی را با این مضمون برای وی ارسال می نماید : با تشکر از خرید شما ، کد ۱۲۳۵۴ برای محصول شما تا تاریخ ۰۱/۰۱/۱۳۹۶ فعال گردید . از ویژگی های مهم ماژول کد خوان گارانتی این بود که اگر شخص دیگری کد ۱۲۳۵۴ را مجدد ارسال نماید سامانه به وی پیغام تکراری بودن کد را ارسال می نماید و یا در صورتی که کد بصورت اشتباه ارسال شود از خط پیامکی شما پیامکی برای مخاطب به صورت اتوماتیک ارسال شده و وی را از اشتباه بودن کد ارسالی آگاه می نماید. روش خروجی گرفتن و ویرایش اطلاعات درج شده در ماژول نیز در مقاله ی نکات مهم ماژول کدخوان گارانتی معرفی گردید.

در این مقاله به امکان جدیدی که جهت سهولت کاربران در این ماژول قرار داده شده است خواهیم پرداخت.

امکان ذخیره ی اتوماتیک شماره ی ارسال کنندگان پیامک به ماژول کدخوان گارانتی

در گذشته شما می توانستید یک خروجی از افرادی که کد را به شما ارسال نموده اند از تنظیمات ماژول کدخوان گارانتی سامانه پیامکی ایده پردازان دریافت نمایید.

اگر قصد ذخیره ی شماره ی این مخاطبین را در دفترچه تلفن سامانه ی پیامکی داشتید می بایست فایل اکسل دفترچه تلفن را از بخش دفترچه تلفن سامانه پیامکی دانلود نموده و شماره های مخاطبین را در فایل نمونه جایگزاری کرده و در انتها فایل مخاطبین را در دفترچه تلفنتان ذخیره می نمودید. مرحله ی مذکور بسیار طولانی بوده و در هر بار خروجی تعداد زیادی شماره ی تکراری که در دفعات گذشته به  مخاطبین دفترچه تلفن افزوده اید را می بایست حذف نمایید.

در امکان جدید با توجه به تصویر زیر تنها کافیست در تنظیمات ماژول کد خوان گارانتی تیک افزودن شماره موبایل فرستنده پاسخ صحیح به دفترچه تلفن را زده و از طریق گزینه ی منوی دفترچه تلفن گروه مد نظرتان را جهت ذخیره ی مخاطبین انتخاب نمایید.

با این امکان تمامی شماره های فرستنده به صورت اتوماتیک در دفترچه پنل پیامکی شما ذخیره می گردد.


هنوز نظری داده نشده است