-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

انتخاب پنل مدیریت پیام کوتاه (۲)

انتخاب پنل مدیریت پیام کوتاه (۲)
به این مطلب امتیاز دهید

در ادامه مقاله قبلی مبنی بر انتخاب پنل مدیریت پیام کوتاه ، در ادامه چند مورد دیگر که به شما در انتخاب یک سامانه پیامک خوب کمک خواهد کرد ، نام برده می شود :

مورد تایید اپراتورها بودن :

با شرکتی کار کنید که مورد تایید اپراتورها باشند ، شما می توانید برای گرفتن صحت کارکردن شرکت مدنظرتان از طریق یکی از ارائه دهندگان خطوط پیامک ، مانند مگفا ، رهیاب و … از اینکه آیا شرکت مورد نظر قرارداد دارد یا خیر ، مطمئن شوید .

داشتن مکان فیزیکی برای شرکت :

سعی کنید در انتخاب خود این گزینه را مدنظر داشته باشید که آیا شرکتی که می خواهید از آن خدمات پیامک تهیه نمایید ، مکان فیزیکی برای شرکت خود دارد یا اینکه یک شرکت کاملا مجازی است ؟!

داشتن امکان صدور فاکتور :

شرکت ایده پردازان الکترونیک می تواند برای شما فاکتور رسمی و غیررسمی صادر کند و به آدرس شما پست نماید ، یا اگر نماینده هستید می توانید قرارداد نمایندگی را مهر و امضا شده دریافت نمایید ، در بسیاری مواقع شرکت ها یا شخص های ارائه دهنده خدمات پیامک نمی توانند فاکتور رسمی صادر کنند یا اینکه با شما قرارداد داشته باشند .

داشتن امکانات مورد نیازتان :

قبل از خرید نرم افزار شرکت مورد نظر را به صورت کامل مورد بررسی قراردهید و دقت کنید که آیا امکانات مورد نیاز شما را دارد و آیا نیازهای شما را مرتفع می کند یا خیر ؟ 

داشتن بانک اطلاعاتی شماره :

شما باید بانک موبایل کافی برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی داشته باشید و بدون بانک شماره نمی توانید پیامک ارسال کنید ، شرکت ایده پردازان الکترونیک علاوه بر داشتن وب سرویس بانک سن و جنسیت ، بانک های اصناف و شهر های مختلف را هم دارد و می توانید در ارسال پیامک از آنها استفاده نمایید .

 


هنوز نظری داده نشده است