-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

اپراتور های سامانه پیامک

اپراتور های سامانه پیامک
به این مطلب امتیاز دهید

اپراتور های سامانه پیامک

خطوط های پیامکی مانند خطوط تلفن همراه دارای اپراتور های متفاوتی هستند که هر اپراتور بنا برسیاست کاری که دارد دارای معایب و مزایایی است

تمام شرکت های ارائه دهنده  پنل های اس ام اس برای ارسال پیامک انبوه با این اپراتور ها قرارداد می باند تا بتوانند خدمات پیامکی را ارئه دهند .

 خطوط اپراتور های پیامکی از چهار یا پنج رقم اول  شماره می توان تشخیص داد مثلا خط 100002853 برای یک اپراتور و خط 300002853 برای اپراتور دیگر می باشد در مطلب زیر در مورد اپراتور ها و همچنین مهمترین حسن و عیب آنها خدمت شما توضیح خواهم داد .

 

اپراتور خطوط 1000 شرکت رهیاب رایانه گستر : این شرکت در ابتدا با سرمایه گذاری شرکت خدماتی تاید واتر به عنوان سرمایه گذار اصلی در سال 1377 راه اندازی شده است و در سال 1384 به عنوان اولین شرکت ارائه دهنده پیامک های انبوه معرفی شد از مهمترین مزایا این اپراتور می توان به انتخاب شماره پیامکی دلخواه ، کیفیت خوب اشاره کرد و از معایب این اپراتور روند فعال سازی خطوط  طولانی تر نسبت به سایر اپراتور ها نام برد .

 

اپراتور خطوط 2000 شرکت آتیه داده پرداز : این شرکت با بیش از 10 سال فعالیت در سامانه های ارسال اس ام اس یکی از اپراتور های قدیمی محسوب می شود معروف ترین مشتری این اپراتور هم برنامه نود با شماره پیامکی 200090 می باشد ، از نظر سرعت و کیفیت ارسال پیامک این اپراتور جزء اپراتور ها برتر می باشد همچنین امکانی که این اپراتور را از سایر شرکت ها تفکیک می کند برگشت هزینه ی پیامک های دلیور نشده خطوط همراه اول می باشد . هزینه ی خطوط و پیامک اپراتور 2000 از سایر اپراتور ها بیشتر می باشد .

 

اپراتور 3000 شرکت مگفا ( مرکز گسترش و فن آوری اطلاعات ) : شرکت مگفا در چندین زمینه کاری از جمله یاد گیری الکترونیکی ، راه کار های سازمانی ، نرم افزار و پیامدهی فعالیت می کند و بخش پیام دهی این شرکت به عنوان بزرگترین ارائه دهنده خدمات پیامک انبوه شناخته می شود . اکثر سازمان های دولتی و بانک ها به دلیل کیفیت بالا از خدمات پیامکی این اپراتور استفاده می کنند . سامانه پیام کوتاه sms.ir  به دلیل کیفیت بالا بیشترین ارسال های پیامک را از طریق اپراتور 3000 انجام می دهد بهترین حسن این شرکت کیفیت بالای ارسال و معایب این اپراتور محدودیت انتخاب خط می باشد .

 

اپراتور همراه اول و ارتباطات  سیار برای توسعه بیشتر ارسال پیامک سرشاخه 5000 را به چند شرکت واگذار کرد تا استفاده کنندگان حق انتخاب بیشتری برای ارسال پیامک داشته باشند سایر شرکت های ارائه دهنده ی خطوط 5000 به شرح زیر هستند :

اپراتور 50001 و 50009 شرکت ارئه دهنده رهیاب پیام گستران ، اپراتور 50002 و 50005 شرکت راه کار سرزمین هوشمند و اپراتور 50004 با نام ارمغان راه طلایی می باشد تمام این شرکت ها امکان ارسال پیامک براساس سن و جنسیت را دارند اما  کیفیت اسال این اپراتور ها از اپراتور بالا پایین تر می باشد .

آخرین اپراتور که در حال حاضر ویژه مشترکین استان تهران و البرز می باشد و با پیش شماره های 021 و 026 خطوط پیامکی خود را ارئه می دهد شرکت پیک آسا می باشد . به دلیل اینکه این خطوط انحصار به استان تهران و البرز می باشد نمی توان با سایر اپراتور های پیامکی مقایسه شود بهترین حسن این اپراتور شماره پیامکی آن است که دقیقا مانند شماره شرکت شما خواهد بود .

در حال حاضر شرکت ایده پردازان با اپراتور های 1000، 2000 ، 3000 ، 50002 ، 50005 و 021 به طور مستقیم در حال همکاری می باشد .

 


هنوز نظری داده نشده است