آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

اعضا

وحید خسروی

وحید خسروی

مدیر عامل

مدیری دلسوز و هدفمند. مردی ریسک پذیر که تمامی این سالها سُکان دار کشتی ایده پردازان بوده و هست. عاشق کار کردن و ایجاد اشتغال، دانش آموخته الکترونیک، خلاق، دوستدار نقاشی و تئاتر، خانواده دوست. از سخنرانان انگیزشی در زمینه کسب و کار.

مصطفی تهرانی

مصطفی تهرانی

مدیر طراحی و توسعه

مدیری سخت كوش ، صبور و شدیدا كاریزماتیك و دوست داشتنی، در بین سایر مدیران بیشترین ارتباط را با پرسنل دارد، از همان ابتدا یک ايده پردازانی بوده و خواهد بود، عاشق تكنولوژی و ابزارهای جدید، قطعا می توانید روی حرفهاش حساب كنید.

امین ربیعی

امین ربیعی

مدیر پیامدهی

مدیری با پشتکار و مسئولیت پذیر. از همان ابتدای تاسیس، با تمام انرژی و توان در کنار همکاران خود حضور داشت. دانش آموخته ارشد الکترونیک، با اراده، خوش برخورد، همواره در حال یادگیری، علاقه مند به تنیس ،شنا و کوهنوردی، پایبند به قول و قرار.

سعید خسروی

سعید خسروی

مدیر سرور

گام گذاشتن در مسیرهای ناشناخته از علایق اوست، معتقد به استفاده بهینه از فناوری های روز. چشم اندازی جهانی دارد، دانش آموخته فناوری اطلاعات، کتاب دوست، منطقی و برنامه محور، اهل مطالعه و تحقیق برای یافتن علت رخدادهای زندگی - اجتماعی.

سالار نظری

سالار نظری

مدیر مارکتینگ

ذاتا یک مذاکره کننده است، مخصوصا اگر از نوع سازمانی باشد. علاقه مند به امور دانش بنیان، دانش آموخته کنترل، پرانرژی و شاداب، عاشق طبیعت و گلهای خانگی، کمبودها را به چشم فرصت نگاه می کند و از نامیدی بیزار است. خانواده دوست است و از معنویات غافل نمی شود.

پارسا امینیان

پارسا امینیان

سرپرست فنی سرور

دانش آموخته فناوری اطلاعات، از کار کردن با لینوکس لذت می برد، علاقه مند به وب هاستینگ و برقراری امنیت بر روی وب، بسیار صبور و خونسرد است و کمتر به حاشیه می پردازد، انگیزه های بسیاری برای موفقیت دارد و برای رسیدن به آنها تلاش می کند.

محمد علی صحت

محمد علی صحت

برنامه نویس Full Stack

دانش آموخته ی نرم افزار، با انگیزه و صبور، همواره در حال یادگیری تکنولوژی و روش های جدید توسعه نرم افزار میباشد و اعتقاد دارد برای موفقیت در هر زمینه ای باید عاشق آن بود.

مهدیه رفیعی

مهدیه رفیعی

برنامه نویس Frontend

فارغ التحصیل فناوری اطلاعات. پشتکار بی نظیری دارد. همیشه برای یادگیری موضوعات مرتبط با برنامه نویسی انگیزه دارد و از تکنولوژی های جدید استقبال می کند. آرام اما پرانرژی. اهل معاشرت و خوش برخورد. از سفر رفتن لذت میبرد.

مرتضی سفیدی

مرتضی سفیدی

برنامه نویس Full Stack

پشتکار بی نظیری دارد، همان میزان که برنامه نویسی را دوست دارد، به رانندگی نیز علاقه مند است. دانش آموخته نرم افزار، بسیار با انگیزه و خستگی ناپذیر. برای اهدافش می جنگد. با آنکه مثبت اندیش است اما از واقعیت ها نیز غافل نمی شود.

محمدعلی رودخانه ای

محمدعلی رودخانه ای

برنامه نویس Frontend

دانش آموخته ی نرم افزار، با اعتماد به نفس و پر انرژی ، علاقه مند به یادگیری با نگاه دقیق به طراحی های سایت روز دنیا ، در جهت ارتقای کار خود در زمینه طراحی و برنامه نویسی به طور مداوم در حال تلاش میباشد.

الناز رایگانی

الناز رایگانی

امور قراردادها و پشتیبانی

فعال و پرانرژی ، از حداكثر توانایی خود استفاده می كند و در انجام كارهای شركت "نه" نمی گوید ، اهل ماجراجویی و یادگیری است. اهل مطالعه و كتاب خوانی است و علاقه مند به OffRoad،‌ برای رسیدن به اهدافش در ایده پردازان تمام تلاش خود را می كند.

پوریا گروسی

پوریا گروسی

سرپرست پشتیبانی سرور

فارغ از حواشی و افکار بی هدف، صبور و علاقه مند به کار گروهی. علاقه مند به هنر و عکاسی، خیلی دوست داره که دغدغه ها و نیازهای یک تیم رو شناسایی کنه و برای بهتر شدن اونها راهکارهایی بده تا در نتیجه همه گروه به هدف مشترکشون دست پیدا کنن

میلاد پاکنژاد

میلاد پاکنژاد

کارشناس ویدئو مارکتینگ

به سینما علاقه دارد، اهل حاشیه نیست و در زمینه ی کاریش ادعایی ندارد، همیشه در حال یادگیری است و هیچ چیز مثل خلق یک اثر خوب حالش را خوب نمی کند. احترام به دیگران و نگاه مثبت را سرلوحه ی کارش قرار می دهد چرا که از دید او همه ی انسان ها تجلی خداوندند.

علی ذکایی خیرآبی

علی ذکایی خیرآبی

کارشناس مارکتینگ

دانش آموخته فناوری اطلاعات. علاقه‌مند به سفر، چالش و ماجراجویی. اهل معاشرت، مسئولیت‌پذیر و با‌انگیزه. محدودیت ها را نادیده می‌گیرد و برای انجام امور از تمام توان خود استفاده می کند. سینما را جزئی از زندگی خود می‌داند و به کار تیمی علاقمند است.

فرشته لقمانی

فرشته لقمانی

کارشناس پشتیبانی سرور

معتقد است که باید کار را تمام و کمال انجام داد. مسئولیت پذیر و دقیق. فارغ التحصیل فناوری اطلاعات، علاقه مند به سنتور و نقاشی با سیاه قلم. انسانی صبور و آرام، از کار گروهی و تیمی لذت می برد اما هیچ گاه وارد حاشیه نمی شود.

سجاد شهبازی

سجاد شهبازی

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

موسیقی جزئی از زندگی روزمره اوست، کم حرف اما اجتماعی، عصبی اما مهربان، دانش آموخته الکترونیک، اهل ورزش و عاشق ماجراجویی و تجربه هیجان های متفاوت، همیشه تلاش می کند مسئولیتهایی را که پذیرفته به بهترین شکل به سرانجام برساند.

مهدیه جبلی

مهدیه جبلی

کارشناس پشتیبانی سرور

معتقد است چیزی به اندازه شاد بودن و روحیه خوب داشتن مهم نیست و همواره در تلاش است این روحیه را با دوستانش به اشتراک بگذارد. با انگیزه و کنجکاو، صادق و صریح، دانش آموخته نرم افزار. از نظر او هیچ بن بستی وجود ندارد.

مائده صدفی

مائده صدفی

کارشناس حسابداری

دانش آموخته حسابداری است، اما ارتباط با مشتری را دوست دارد، عاشق سیستم های مالی و بیمه ای، بسیار مسئولیت پذیر، دقت در انجام کار برایش مهم است، از بی نظمی گریزان، بسیار دلسوز، در انجام تعهداتی که برعهده دارد تمام تلاش خود را انجام می دهد.

آرزو کریمی

آرزو کریمی

کارشناس منابع انسانی

فارغ التحصیل رشته ی مدیریت منابع انسانی در مقطع کارشناسی ارشد ، بسیار دلسوز و قدرشناس است. از علاقه مندی ایشان مدیریت منابع انسانی و راهنمایی همکاران می باشد .
عاشق خانواده، همیشه می توانید روی او حساب کنید.

کیارش جرجانی

کیارش جرجانی

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

جوانی با انگیزه، آرام و صبور، همیشه به دنبال یادگیری است، علاقه مند به موسیقی، دانش آموخته الکترونیک، در انجام امور محوله نظم و انضباط همیشه مشهود است، علاقه مند به برنامه نویسی و فناوری اطلاعات، قابل اعتماد و متعهد در انجام وظایف.

فرناز نصیربیگی

فرناز نصیربیگی

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

همواره از هیجان استقبال می کند و به دنبال تجربه شرایط جدید است. بسیار پرانرژی اما آرام و متین، دانش آموخته حسابداری. اهل فیلم و سینما و عاشق رانندگی. تمام تلاشش را می کند تا همه کارها را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

نازنین علیشاهی

نازنین علیشاهی

کارشناس فروش و مارکتینگ

دانش آموخته ی مدیریت دولتی، عاشق کمک به دیگران و کار تیمی، دلسوز، پر انرژی و شوخ طبع، اهل معاشرت، علاقه مند به فیلم و موسیقی، یا کاری را قبول نمی کند یا اگر قبول کرد به بهترین شکل آن را به پایان می رساند.

بهاره حداد

بهاره حداد

کارشناس پشتیبانی سرور

سحرخیز و با نشاط، با روحیه بالا، پر انگیزه و با اعتماد به نفس وارد محیط کار خود می شود و تمام تلاشش را برای پیشرفت و ارتقای سطح دانش کاری خود انجام می دهد. دانش آموخته نرم افزار است و زمانهای آزاد خود را به ورزش اختصاص می دهد.

رقیه سادات شیخ

رقیه سادات شیخ

کارشناس پشتیبانی سرور

عاشق سیسکو و یادگیری در حوزه شبکه، دربرابر تغییر بسیار منعطف، با انگیزه، دقیق در جزئیات و کنجکاو، همواره از کار گروهی استقبال می کند، عاشق تکنولوژی و فناوری های نوین

محدثه سعادتی

محدثه سعادتی

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

دانش آموخته فناوری اطلاعات. آرام و درونگرا ، متعهد در انجام وظایف ، علاقه مند به یادگیری برنامه نویسی و موضوعات مربوط به دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات . اوقات فراغت خود را با خواندن کتاب و تماشای فیلم سپری می کند و اعتقاد دارد که با پشتکار و تلاش مستمر دستیابی به هرچیزی ممکن است.

استخدام در ایده پردازان

شما

با توجه به توانایی های شما

ایده پردازان همیشه به دنبال افراد مستعد و کوشاست. در ایده پردازان شما به دور از هر ... ما سعی کرده ایم محیطی آرام برای رشد و ....پردازان شما به دور از هر ... ما سعی کرده ایم محیطی آرام برای رشد و ....

  • فایل رزومه شما
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .