آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

سوالات متداول

پرسش های متداولی که ممکن است برای شما نیز به وجود بیاید:

آیا عضویت در sms.ir برای من هزینه دارد؟

تفاوت سرویس ارائه شده توسط sms.ir با سایرین در چیست؟

پنل به چه چیز گفته می شود؟

چه کسانی از پنل استفاده می کنند؟

آیا امکان ایجاد چندین پنل وجود دارد؟

ساخت پنل چه قدر زمان می برد؟

چرا نیاز به فعالسازی پنل sms.ir وجود دارد؟

چگونه رمز عبور فراموش شده خود را بازیابی کنم؟

چرا دسترسی من به بخشهای مختلف پنل محدود است؟

 


آیا عضویت در sms.ir برای من هزینه دارد؟

خیر، برای عضویت هزینه ای پرداخت نمی کنید. عضویت در سایت sms.ir همان عضویت در پنل پیامکی آن است. در صورت عضو شدن و دریافت نام کاربری و رمزعبور، شما جزئی از خانواده ۱۰۰+ نفری ایده پردازان شده اید. شماره موبایل خود را وارد کنید تا بدون هیچ هزینه ای، حتی ۱ ریال، در سایت عضو شده و پنل اختصاصی خود را به همراه یک خط پیامکی منحصر به فرد دریافت نمایید.

تفاوت سرویس ارائه شده توسط sms.ir با سایرین در چیست؟

ما تمام خدمات خود را ضمانت می کنیم و به شما تعهد می دهیم برای رفع هرگونه مشکل پیش آمده برای شما، تا رفع آن کنار شما باشیم.

سرورهای ما با دسترسی زمانی بیش از ۹۹ درصد در طی ۵ سال گذشته، همواره نگرانی های های کاربران را در رابطه با عدم توانایی استفاده از پنل خود مرتفع نموده است. ما کاملا درک میکنیم که حتی یک لحظه عدم توانایی در استفاده از پنل پیامکی، ممکن است چه خسارتهایی را برای شما در بر داشته باشد.

تیم فنی ایده پردازان همواره در صدد رفع نواقص و بهبود عملکرد سامانه و همچنین اضافه کردن امکانات جدید و به روز به آن می باشند. داشتن تیمی مجرب و باتجربه خبر از پایبندی ما به تعهدات و مسیر پیش روی ما دارد.

پنل به چه چیز گفته می شود؟

پنل همان حساب کاربری شماست که جهت ارسال و دریافت پیامک برای شما شخصی سازی شده است. پنل این امکان را برای شما فراهم می آورد که بدون داشتن دانش فنی و یا پیچیده، پیامکهای مورد نظر خود را به مخاطبانتان ارسال نمایید. تمام عملیات کاری مربوط به پیامک شما در این حساب انجام می شود. افزایش اعتبار، مشخصات گیرندگان پیامک، تاریخچه ارسالها و دریافتها و دهها عملیات دیگر پس از ورود به پنل کاربری قابل مشاهده می باشد.

چه کسانی از پنل استفاده می کنند؟

مهم نیست چه شغلی دارید یا در چه جایگاهی هستید، اگر نیاز به ارتباط موثر با اشخاص دارید، پس شما هم می توانید از پنلهای پیامکی استفاده کنید.اگر دقیقا نمیدانید که چگونه این کار را انجام دهید، سایت SMS.ir پیشنهادات گسترده ای برای هر یک از اقشار جامعه و کسب و کارهای مختلف در راستای چگونگی کاربردی کردن پنل و پیامک به شما ارائه می دهد.

مراکز درمانی، آموزشی، تفریحی، ورزشی، علمی، ساختمانی و … تنها چند نمونه کوچک از افرادی هستند که می توانند از سامانه پیام کوتاه استفاده کنند.

آیا امکان ایجاد چندین پنل وجود دارد؟

وجود دارد، اما نه با یک شماره همراه. هر پنل ویژه یک شماره همراه است و امکان ثبت پنل بیش از یک بار برای یک شماره موبایل وجود ندارد.

ساخت پنل چه قدر زمان می برد؟

ما ساده ترین روشها را برای شما ایجاد کرده ایم:

هر کدام از این روشها کمتر از ۶۰ ثانیه از وقت ارزشمند شما را اشغال خواهد کرد. ما تمامی مراحل را به گونه ای طراحی کرده ایم که تنها موارد ضروری به تناسب موقعیت هر شخص دریافت گردد.

چرا نیاز به فعالسازی پنل ساخته شده در sms.ir وجود دارد؟

روزانه صدها نفر در سایت SMS.ir اقدام به ایجاد حساب کاربری می نمایند، اما الزاما تمامی این افراد استفاده کننده نهایی از آن نخواهند بود.

ما برای ارائه خدمات با کیفیت مناسب به مصرف کنندگان واقعی، مراحلی را در نظر گرفته ایم که کاربران حقیقی از دیگران متمایز شوند.

همچنین با توجه به موارد قانونی، دریافت تاییده از کاربر و برقراری یک راه ارتباطی مطمئن لازم و ضروری است.

چگونه رمز عبور فراموش شده خود را بازیابی کنم؟

خیلی ساده است، کافی است حرف p را به شماره ۳۰۰۰۷۷ ارسال نمایید. در صورت وجود سامانه نام کاربری و رمزعبور را برای شما ارسال می کند.

در فرم ورود نیز گزینه ای برای این کار در نظر گرفته شده است.

چرا دسترسی من به بخشهای مختلف پنل محدود است؟

دسترسی های شما به بخشهای اصلی سامانه محدود نیست. اما برای استفاده از برخی از امکانات جانبی، نیازمند فعالسازی اولیه می باشد. با توجه به کاربردی بودن این بخشها برای مشاغل خاص، و در جهت افزایش کیفیت پشتیبانی آنها، دسترسی های اولیه مسدود گردیده و تنها برای کاربران خاصی که تمایل به دریافت این سرویس ها داشته باشند فعالسازی صورت می پذیرد.

روند فعالسازی هر بخش به صورت بسیار ساده در همان بخش توضیح داده شده است.