آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ارسال ایمیل انبوه

ایمیل انبوه یا پیامک انبوه ؟

برخی اشخاص تمایل دارند که خدمات و محصولات خود را تبلیغ کنند ، بنابراین می خواهند بین پیامک یا ایمیل یکی از این دو را برای تبلیغ انتخاب کنند ، در این مطلب از وبلاگ می خواهیم به شما توضیح دهیم که این دو نوع تبلیغ کاملا متفاوت هستند و قابل مقایسه نیستند و در جایگاه خود کاربرد ویژه ای برای شما خواهند داشت .

بازار هدف :

بازار هدف در ارسال ایمیل انبوه در ایران عده ای از مردم با سواد و معمولا باسوادتر می باشند و به محدوده مکانی خاصی مرتبط نمی شوند ، اشخاصی که ایمیل شما را دریافت می کنند ممکن است که در تهران باشند یا اصلا در ایران نباشند و … اما در مورد پیامک ها شما می توانید بازار هدف خود را مشخص نمایید و این افراد از همه قشر و سن می توانند باشند زیرا تقریبا بیش از ۹۹ درصد افرادی که به سن قانونی رسیده است یک خط تلفن همراه دارند .

نحوه تبلیغات :

تعداد کاراکتر در پیامک محدود می باشد ولی قطعا توسط کاربر خوانده می شوند و ممکن است بلافاصله پس از مطالعه خط اول حذف شوند اما در ایمیل مارکتینگ ها ، موضوع ایمیل خوانده شده و ممکن است حذف شود ، البته با این فرض که ایمیل ها حتما در Inbox ایمیل گیرنده قرار گیرد .

در ایمیل می توانید عکس و مطالب بیشتری را اطلاع رسانی کنید ولی در پیامک می توانید مطالب مهم و ضروری را در قالب چند پیامک مثلا ۷۰کاراکتر یا ۱۵۰ کاراکتر یا کمی بیشتر توضیح دهید .

در بازار ایران :

خوب این واضح است که هنوز ایمیل مارکتینگ در ایران بازار فعالی ندارد اما مردم از پیامک و تلفن همراه حتما استفاده می کنند و تقریبا بالای ۹۹ درصد دارندگان تلفن همراه پیامک ها را می توانند مطالعه کنند ، البته اگر متن پیامک شما حتما فارسی باشد .

ارسال ایمیل انبوه یا پیامک


هنوز نظری داده نشده است