-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

باشگاه مشتریان چیست ؟ (پیامک سفید)

باشگاه مشتریان چیست ؟ (پیامک سفید)
5 (100%) 3 رای

نکته : با توجه به رونمایی سامانه پیامک سفید در اسفند ماه 1396 که نسخه جدیدی از باشگاه مشتریان می باشد ،‌ علاوه بر روش زیر می توانید پیامک سفید به سادگی چند کلیک ساده فعال نمایید .

جهت فعالسازی پیامک سفید اینجا را کلیک نمایید .

 

باشگاه مشتریان چیست ؟

باشگاه مشتریان سایت sms.ir  یکی از برترین و متمایز ترین امکان ارسال پیامک را به کاربرانش ارائه می دهد .

با استفاده از این ماژول می توانید به شماره های بلک لیست مخابرات ارسال پیامک انجام دهید . شماره های بلک لیست خطوطی هستند که دریافت پیامک تبلیغاتی توسط خود فرد مسدود شده است و پیامک خدماتی دریافت می کند همانند پیامک بانک ، بیمه و …

برای خدماتی کردن شماره اختصاصی دو روش وجود دارد :

راه اول : با استفاده از تعهد نامه شماره اختصاصی خود را خدماتی نمایید برای انجام این امر بایستی به صورت حقوقی اقدام نمایید یعنی دارا بودن کد اقتصادی ، شناسه ملی و شماره ثبت الزامی می باشد . اپراتور های پیامکی در صورتی که تعهد نامه شما را به علت نقص یا داشتن شرایط لازم از ما نپذیرند شماره شما خدماتی نخواهد شد .

راه دوم : با استفاده از ماژول باشگاه مشتریان به مخاطبانتان ارسال پیامک انجام دهید . این ماژول برنامه نویسی و ایده شرکت ایده پردازان بوده و تا کنون شرکت دیگری این امکان را ارائه نداده است .

نکاتی در مورد ماژول باشگاه مشتریان :

شماره 1 : استفاده از ماژول باشگاه مشتریان برای افرادحقیقی یا حقوقی امکان پذیر می باشد و با این روش تمامی افراد می توانند برای مخاطبان و مشتریان خود sms ارسال نمایند .

شماره 2 : هزینه فعالسازی این ماژول 48000 تومان به صورت سالانه است .

شماره 3 : خط خدماتی باشگاه مشتریان دریافت نداشته و تنها ارسال پیامک انجام می شود .

شماره 4 : نکته حائز اهمیت این است که محتوای پیامک شما بایستی فقط خدماتی باشد و به افرادی ارسال پیامک انجام دهید که شما را بشناسند و تمایل به دریافت پیامک از شما را داشته باشند .

شماره 5 : مسولیت ارسال پیامک تبلیغاتی با استفاده از این ماژول بر عهده شخص صاحب پنل می باشد .

تفاوت عمده باشگاه مشتریان با خدماتی کردن شماره توسط تعهد نامه این است در باشگاه مشتریان از مخاطب جهت ارسال پیامک اجازه گرفته می شود و در صورتی که کاربر پیامک را لغو نکند می توان ارسال پیامک انجام داد ، ولی در خدماتی کردن شماره با استفاده از تعهد نامه ارسال پیامک به صورت ساده انجام شده و اجازه ای از مخاطب گرفته نمی شود .

با توجه به موارد ذکر شده می توانید از این ماژول در پنل ایده پردازان استفاده نمایید . در صورتی که پنل دریافت نکرده اید در سایت sms.ir  ثبت نام نمایید .

 


هنوز نظری داده نشده است