-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

با فروش سامانه پیامک سود کنید

با فروش سامانه پیامک سود کنید
به این مطلب امتیاز دهید

در این روش از کار شما می توانید فروشنده سامانه پیامک ایده پردازان الکترونیک ، باشید .

منوی نماینده فروش جدای از بخش نمایندگی سامانه پیامک می باشد که طی روزهای آتی به لیست منوهای سامانه پیامک ایده پردازان اضافه می گردد ، در این طرح فوق العاده شما یک کلمه کلیدی برای خودتان تعریف می کنید ، مثلا “smart” ، با تعریف این کلمه کار شما برای فعالیت در پنل اس ام اس آغاز می شود و نیازی به انجام هیچگونه تغییرات خاصی نخواهید داشت .

به دوستان و آشنایانتان بگویید که کلمه smart را به شماره 300077 ارسال کنند (ارسال این پیامک همانند یک پیامک معمولی هزینه خواهد داشت) ، پس از دریافت این کلمه در پنل اس ام اس از شماره پیامکی مذبور یک پیامک حاوی نام کاربری و رمز عبور سامانه پیامک ارسال می گردد ، دوستان یا مشتریان شما می توانند با این اطلاعات از سایت sms.ir وارد شوند و پیامک خریداری کنند ، ماژول بخرند یا خط پیامکی خریداری نمایند و پیامک مورد نظرشان را ارسال کنند .

حداقل 30 درصد از سود (با توجه به کارکرد این درصد قابل افزایش می باشد) خرید کاربر به حساب کاربری شما در پنل افزوده می گردد که شما می توانید درخواست دهید تا این مبلغ به حساب بانکی شما واریز گردد یا اینکه تبدیل به پیامک شود ، بنابراین بدون اینکه شما کاری انجام دهید یا فعالیت خاصی داشته باشید در این روش نمایندگی سود خواهید بود ، شما فقط باید بازاریابی کنید و از کسانی که نیازمند داشتن سامانه پیامک هستند بخواهید که کلمه مورد نظر شما را به شماره 300077 ارسال نمایند .

تبلیغات شما می تواند در هرجایی باشد ، شبکه های اجتماعی ، تراکت ها ، پاساژها و … و مشتریان شما پس از ارسال پیامک به شماره 300077 در لیست کاربران شما قرارخواهند گرفت که لیست کاربران ، میزان سود و … به لحظه در پنل های اس ام اس قابل رویت می باشد و شما می توانید در هر لحظه درخواست تسویه حساب دهید .

اطلاعات بیشتری نیز به زودی منتشر خواهد شد …

کسب درآمد با پیامک


هنوز نظری داده نشده است