-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

بررسی پاسخ های دریافتی ماژول مسابقه و نظرسنجی

بررسی پاسخ های دریافتی ماژول مسابقه و نظرسنجی
5 (100%) 1 رای

بررسی پاسخ های دریافتی ماژول مسابقه و نظرسنجی

 در مقاله ی ماژول نظر سنجی و مسابقه به معرفی این ماژول پرداخته و نحوه ی تنظیم یک مسابقه و یا نظرسنجی را با استفاده از این ماژول در سامانه ی پیامکی ایده پردازان به صورت مرحله به مرحله بررسی نمودیم. در این مقاله به بررسی پاسخ های ارسال شده و امکانات دیگر این ماژول خواهیم پرداخت.

پس از ثبت تنظیمات با کلیک بر روی تنظیمات ایجاد شده همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید ، زیر منویی مشاهده می گردد.

 

حذف : گزینه ی حذف جهت حذف کامل تمامی تنظیمات می باشد.

ویرایش : با انتخاب ویرایش از مرحله ی اولکه مربوط به تنظیمات می باشد تا مرحله آخر را می توانید به صورت مجدد ویرایش نمایید.

گزینه ها : گزینه هایی که برای نظرسنجی و یا مسابقه خود تنظیم نمودید با انتخاب این گزینه قابل مشاهده می باشد. شما می توانید گزینه ی اضافی را حذف و یا گزینه های جدید را در این قسمت بیافزایید. ویرایش گزینه های قبلی نیز در این بخش میسر می باشد. در صورتی که اشتباها گزینه ی صحیح را انتخاب نموده اید و یا تیک ارسال پاسخ را برای گزینه ای انتخاب ننموده اید ( و یا بلعکس ) می توانید تغییرات مد نظرتان را در این قسمت اعمال نمایید.

پاسخ ها : همانطور که از نام آن پیداست تعداد پاسخ ها که در همان صفحه ی اول تعداد آن در ستون تعداد شرکت کنندگان قابل مشاهده می باشد ، در این بخش قابل مشاهده می باشد. کلیه پاسخ ها همراه با شماره ی فرستنده ، متن ( گزینه ی ارسالی ) و زمان ارسال پیامک وی قابل مشاهده می باشد.

قرعه کشی : همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید سامانه پیامکی ایده پردازان از بین پاسخ های صحیح با توجه تعداد موارد انتخابی توسط خود شما قرعه کشی انجام داده و شماره ی افرادی را به قید قرعه انتخاب می نماید. در مثال تصویر زیر با انتخاب یک مورد ، یک شماره نیز انتخاب شده است. دقت نمایید در صورتی که شماره ی صحیحی توسط سامانه ی شما دریافت نشود سامانه به شما خطا داده و اعلام می کند پاسخ صحیحی دریافت نکرده است.

نمودار میله ای : همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید پاسخ ها بر اساس گزینه ها بر روی نمودار میله نمایش داده می شوند. امکان نمایش سه بعدی و چاپ و دانلود تصویر نمودارد در فرمت های مختلف میسر می باشد.

نمودار دایره ای :  درصد پاسخ گزینه ها بر روی نمودار دایره ای نمایش داده می شود. این بخش مانند بخش نمودار میله ای بیشتر مناسب نظرسنجی ها بوده و امکان چاپ و دانلود نمودار با فرمت های متفاوت میسر می باشد.

 


هنوز نظری داده نشده است