آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

چطور بفهمیم که اس ام اس خوانده شده ؟

چطور بفهمیم که اس ام اس خوانده شده و یا اصلا بازخوردی برای ارسال پیامی که انجام دادیم وجود داشته یا نه و هزینه ما برای ارسال اس ام اس مفید بوده یا نه ؟

ممکنه وقتی به یه شرکت خدماتی که تو حوزه ارسال پیامک فعال هست، زنگ میزنیم این سوال رو بپرسیم. اگر هم همون ابتدا این سوال رو نداشته باشیم، مطمئنا بعد از اولین ارسال این سوال ممکنه برامون پیش بیاد و به دنبال جوابش باشیم.

ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی و یا ارسال اس ام اس خدماتی برای هر کسب و کاری یکی از روش های بقای کار هست. اگر بخواهید با مشتریان خودتون در ارتباط باشید و یا اینکه مشتریان خودتون رو نسبت به برندتون وفادار کنید، ارسال پیامک یکی از روش هاییه که به خوبی جواب میده.

اگر هم در حال افتتاح کاری هستید و یا می خوایید که کارتون رو گسترش بدید بازم پیامک از نظر جواب و بازخورد گزینه مناسبی هست.

اگر راه ارسال پیامک رو انتخاب کردید از کجا مطمئن بشیم که ارسال ما جواب داده و یکی از راه های اینکه ارسال پیامک رو بسنجیم ، اینکه که مطمئن بشیم پیام ها خونده شدن. حالا سوال مهم اینه که چطور بفهمیم که اس ام اس خوانده شده ؟

چطور بفهمیم که اس ام اس خوانده شده ؟

سامانه های ارسال پیام متاسفانه گزینه ای برای خونده شدن و یا نخونده شدن پیام ارسالی ندارن. البته اگر برنامه نویس داشته باشید، یکسری متدها هستند که می تونن مشخص کنند که کدوم پیام های خونده شدن و کدوماشون هنوز خونده نشدن. متدی مثل get send message by ID میتونه یکی ازین متدها باشه.

یه شناسه پیش فرض برای پیام ها مثل ۱ درنظر گرفته میشه و تمام پیام هایی که تا اون لحظه فرستاده شده برگردونده میشه و اصطلاحا خونده میشه.

بهداز اون شناسه می تونید هر ۵ دقیقه با بیشتر ( به میزان حجم ارسالتون بستگی داره ) این متد رو فراخوانی کنید و از خونده شدن پیام ها مطمئن بشید.

این راهنمایی برای کاربرایی هست که برنامه نویس داخل مجموعشون هست. اما اگر برنامه نویس نداشتیم چی ؟

برای وقتایی که می خواییم خیلی ساده متوجه بشیم که اس ام اس خوانده شده می تونیم روش های گفته شده رو امتحان کنیم :

داخل متن یه لینک بذاریم و بر اساس ورود کاربران روی اون لینک و یا تعداد ثبت نامی که انجام شده متوجه میزان بازخورد بشیم.

حتی می تونیم تعداد کلیک ها رو متوجه بشیم. این تنظیمات رو شخصی که آشنایی با نرم افزار های آنالیز داره میتونه براتون انجام بده.

راه دیگه ای که هست اینه که یه عدد بذاریم و ازشون بخواییم اگر تمایل دارن از خدمات ما استفاده کنند، اون عدد رو به شماره خاصی و یا شماره ارسال کننده بفرستن. بعد میشه کسانی که اون عدد رو ارسال کردند توی سامانه از قسمت دریافتی ها ببینیم و خروجی اکسل هم از شماره موبایل هاشون دریافت کنیم تا بتونیم باهاشون تماس بگیریم.

به همین راحتی میشه چطور بفهمیم که اس ام اس خوانده شده یا نه .

 

 


هنوز نظری داده نشده است