آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

تبلیغات انتخابات مجلس دهم

طبق آخرین اخبار انتخابات مجلس دهم در دو دوره یعنی اسفند ۱۳۹۴ و اردیبهشت ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد و کاندیداها می توانند از یک هفته قبل اقدام به تبلیغات نمایند ، تبلیغات انتخاباتی شیوه های گوناگونی دارد که رایج ترین آنها ، تبلیغ از طریق چاپ و پخش تراکت و پیامک های تبلیغاتی از طریق سامانه تبلیغات انتخابات می باشند ، با توجه به اینکه کاندیداها می توانند با هزینه بسیار اندک نام خود را در inbox گوشی گیرندگان ارسال کنند تا در زمان انتخابات و رای گیری مردم با مراجعه به گوشی بتوانند نام کاندیدا را مشاهده و به ایشان رای دهند ، یکی از به صرفه ترین و بهترین تبلیغات انتخاباتی ، تبلیغات از طریق پیامک می باشد .

امکاناتی که در حوزه پیامک در طول دوره تبلیغات انتخابات مجلس می توان ارایه داد عبارت اند از :

و …

شرکت ایده پردازان  با ارایه تعرفه و کیفیت عالی آمادگی خود را برای ارایه خدمات در زمان تبلیغات انتخاباتی به کاندیداهای گرامی اعلام می دارد و امکاناتی همچون انجام ارسال توسط شرکت و با برنامه ریزی قبلی ،‌ارایه گزارشات ارسال از اپراتورها و اعزام کارشناس در محل ، طراحی سایت کاندیداهای برای انتخابات مجلس و بعد از آن که توسط واحد طراحی سایت شرکت به نشانی  CMS.ir آماده ارایه می باشد ، شرایط و آفرهای ویژه نیز در حدود زمان انتخابات اعلامی می گردد .

 

 


هنوز نظری داده نشده است