آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

تخفیف ۵۰% به مناسبت عید قربان

تخفیف ۵۰% به مناسبت عید قربان هدیه ای از طرف بخش پیام دهی شرکت ایده پردازان به مناسبت این عید فرخنده و مبارک است.

با توجه به روز چهارشنبه که جشن بزرگ بندگی و عید قربان می باشد، حجم ارسال پیامک های تبریک و اطلاع رسانی بابت جشن و مراسم های هیئت های مذهبی بیش از گذشته خواهد بود.

به هر صورتی اشخاص در این جشن بزرگ، شادی و مسرت خود را ابراز می کنند. سامانه ارسال پیامک نیز برای کاربران خود هدیه ویژه ای در نظر گرفته است.

با توجه به اینکه سامانه پیامک در این ایام شادی، ارسال کننده پیام های هماهنگی هیئت ها و یا تبریک به مشتریان و همکاران می باشد، برای سامانه پیامک سفید خود تخفیف ۵۰% در نظر گرفته است.

خرید سالانه پیامک سفید در حالت عادی به مبلغ ۱۷۲ هزار تومان بود که با تخفیف ۵۰درصدی به مناسب عید سغید قربان به مبلغ ۸۶۰۰۰ تومان خدمت شما ارائه می شود.

هدیه ایده پردازان به شما تنها این تخفیف نیست. با خرید اعتبار سالانه؛ به صورت هدیه ۱۰۰۰ پیامک به اعتبار ارسال پیام کوتاه شما اضافه خواهد شد.

بسته های شارژ پیامک نیز علاوه بر تعداد پیامک مشخص شده، دارای تعداد پیامک هدیه هستند که با توجه به مبلغ پرداختی شما این تعداد پیامک هدیه بر روی سیستمتان پرداخت خواهد شد.

کاربران پیامک انبوه برای ارسال پیامک تبلیغاتی هزینه بابت ثبت نام ابتدایی پرداخت نمی کنند. خط اختصاصی ۱۴ رقمی به صورت رایگان همراه با قابلیت ارسال و دریافت در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

شارژ ارسال پیامک به صورت بسته ای و با پیامک های هدیه همراه است و با پرداخت هزینه بسته علاوه بر اینکه همان تعداد مناسب پیامک برروی پنلتان شارژ می شود ، تعدادی پیامک هدیه، متناسب با هزینه پرداخت شده اضافه خواهد شد .

این عید بندگی بر تمام مسلمین و شیعیان جهان مبارک باشد.


هنوز نظری داده نشده است