-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

تغییرات گزارشات پیامک های ارسالی

تغییرات گزارشات پیامک های ارسالی
5 (100%) 1 رای

تغییرات گزارشات پیامک های ارسالی

تیم فنی سایت sms.ir جهت رفاه بیشتر کاربران عزیز به تازگی تغییراتی را در بخش گزارشات پیامک های ارسالی ایجاد کرده که دریافت و مشاهده گزارشات پیامک های ارسالی را بسیار ساده تر نموده اند .

تعییرات جدید شامل سه مورد می باشد :

مورد اول ( جستجو بر اساس ارسال های تکی و چند تایی ) : زمانی که شما ارسال پیامک انبوه را انجام می دهید در صورتی که پیامک شما یک گیرنده داشته باشد ارسال تکی محسوب می شود اما در صورتی که ارسال های شما بیش از یک گیرنده داشته باشد یعنی از دو مخاطب به بالا باشند ارسال شما چندتایی محسوب می گردد .

در بخش گزارشات ارسال و دریافت می بایست با توجه به اینکه ارسالتان تکی یا چند تایی بوده است آیکن مورد نظر را تغییر دهید تا گزارش به شما نمایش داده شود .

مورد دوم ( امکان جستجو بر اساس شماره موبایل ) : در آیکن جستجو بخش گزارشات پیامک های ارسالی امکان سرچ بر اساس شماره موبایل نیز میسر شده است و می توانید به سادگی شماره مورد نظرتان را جستجو کرده و مشاهده فرمایید .

مورد سوم ( مشاهده آرشیو گزارشات ) : به تازگی با قابلیت جدیدی که اضافه شده است می توانید در صورتی که پیامک ارسالی را در بخش گزارشات مشاهده نکردید به آرشیو گزارشات مراجعه نمایید .

هدف ایده پردازان در این بخش آن است که در مشاهده آرشیو گزارشات ، مدت زمان نگهداری پیامک ها افزایش یابد و بتوانیم زمان بیشتری پیامک شما را نمایش دهیم .

به کاربران ایده پردازان پیشنهاد می شود که در صورت نیاز ماه به ماه خروجی پیامک های خود را دریافت نموده و در سیستم خود ذخیره نمایند تا در صورت بروز اختلال احتمالی که هر نرم افزاری ممکن است داشته باشد ، خروجی پشتیبان داشته باشید .

البته بدیهی است که در صورت اختلال تیم sms.ir  می تواند خروجی مورد نظرتان را ارائه دهند اما روند دریافت خروجی توسط خودتان با سرعت بهتری انجام می گردد .

در صورتی که پیشنهادی جهت ارتقا بخش گزارشات پیامک های ارسالی دارید می توانید به واحد فنی ایده پردازان اعلام نمایید ، قطعا واحد مربوطه در صورت مفید بودن پیشنهاد آن را اجرایی می نماید .

به زودی تغییرات کاملتری در این منو صورت می پذیرد و همواره در تلاش هستیم خدماتی شایسته شما را ارائه دهیم و از همراهی شما در این مسیر کمال تشکر را داریم .

 

 

 

 

 

 

 


هنوز نظری داده نشده است