آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

تغییر شماره پیش فرض در پنل پیامکی

در پنل اس ام اس می توانید چند خط پیامکی داشته باشید ، مثلا تعداد زیادی از کاربران ما علاوه بر خط پیامکی ۵۰۰۰ هدیه در پنل یک خط پیامکی ۳۰۰۰ یا ۱۰۰۰ یا ۰۲۱ خریداری می کنند .

در زمان ارسال پیامکی این اشخاص می توانند یکی از خطوط را انتخاب کنند و با آن خط پیامک ارسال کنند ، اما در بسیاری از مواقع کاربران این مشکل را دارند که می خواهند خط پیش فرض روی پنل اس ام اس وجود داشته باشد مثلا ابتدا خط ۳۰۰۰ به عنوان پیش فرض نمایش داده شود و اگر خواستند با خط ۵۰۰۰ ارسال کنند این خط را برای ارسال انتخاب کنند ، برای این کار در سامانه پیام کوتاه یک امکان طراحی شده است که در منوها در مسیر زیر می باشد :

تنظیمات > تغییر شماره پیش فرض

شما می توانید از پنل خود وارد بخش فوق شوید و خط پیش فرض خود را انتخاب کنید و دکمه ثبت را بزنید از این به بعد خط مورد نظر شما ابتدا نمایش داده می شود و می توانید سایر خطوط را نیز در اولویت های بعدی برای ارسال انتخاب نمایید .

امکان انتخاب خط پیش فرض پیامکی


هنوز نظری داده نشده است