-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

تفاوت وب سرویس و لینک ارسال

تفاوت وب سرویس و لینک ارسال
4.4 (88.57%) 7 رای

تفاوت وب سرویس و لینک ارسال برای کاربرانی که قصد ارسال پیامک را از طریق پروژه و یا نرم افزار خود دارند بسیار مهم و حیاتی است. کارشناسان و برنامه نویسان فنی به خوبی از تفاوت بین وب سرویس و لینک ارسال باخبر هستند و همین امر موجب شده است تا به راحتی بتوانند بین این دو بهترین و مناسب ترین قابلیت را انتخاب کنند.
دراین مقاله تفاوت وب سرویس و لینک ارسال را به سادگی خدمتتان توضیح خواهیم داد تا در زمان انتخاب بتوانید بهترین گزینه را استفاده نمایید :

تفاوت وب سرویس و لینک ارسال:

نوع پروژه : در صورتی که شما در حال نوشتن یک سایت به زبان برنامه نویسی خاصی باشید و یا در حال برنامه نویسی پروژه ای هستید که قسمتی از آن وابسته به ارسال و یا دریافت پیامک است شما نیاز به API و یا وب سرویس با توجه به زبان برنامه نویسی مورد استفاده خود دارید.
حال اگر شما از نرم افزاری که قبلا نوشته شده است و یا برنامه ای که قابلیت اتصال به وب سرویس را دارد استفاده می نمایید ، ارسال از لینک گزینه مناسب برقراری ارتباط وب سرویس پیامکی می باشد.

نوع اتصال : اتصال سامانه ارسال پیامک به وب سرویس از طریق نمونه کدها توسط اضافه نمودن آدرس وب سرویس به پروژه و یا برنامه انجام می شود. به صورت کلی در همان آدرس ارسال و دریافت وب سرویس نمونه های ارسال و دریافت زیادی با توجه به توضیحات و روال های مختلف ارسال وجود دارد. این در حالی است که در استفاده از لینک ارسال تنها کافیست یک خط لینک ارسال را با تمام پارامترهای مورد نیازش به برنامه و یا نرم افزار خود استفاده نمایید و به صورت کلی تنها دو شاخصه متن ارسالی در پیامک و شماره گیرنده در آن متغییر است.

 

البته دو حالت مورد اشاره در مقاله لزوما تنها راه شناخت انتخاب وب سرویس و یا لینک ارسال نخواهد بود. با توجه به تفاوت وب سرویس و لینک ارسال ممکن است پروژه ای مکمل هر دو حالت را برای پشتیبانی از روال کاری ارسال پیامک داشته باشد و یا دریافت پیامک از طریق لینک را با ارسال پیامک از طریق وب سرویس ادغام سازد تا تمام حالات ممکن را تحت پوشش خود قرار دهد.

از نظر خدمات دهی و یا نوع انتخاب لینک ارسال پیامک و یا وب سرویس در ماهیت کاری هیچ تفاوتی در ارسال را نخواهند داشت؛ استفاده ازهریک در بستر پروژه و یا نرم افزار خود همان ارسال پیامک مورد نظر را پشتیبانی خواهد کرد.


هنوز نظری داده نشده است