آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

تنظیمات افزونه ارسال پیامک ووکامرس

تنظیمات افزونه ارسال پیامک ووکامرس جزو اطلاعاتی است که وب مستران سایت فروشگاهی ووکامرس جهت ارسال پیامک به خریداران، به دنبال آنند. فروشگاه ساز پرمخاطب ووکامرس یکی از فروشگاه ساز های پرکاربرد و پرطرفدار برای ایجاد فروشگاه بروی وردپرس است. با توجه به درخواست خریداران برای دریافت پیامک روند خرید و سفارش کالا، تنظیمات ارسال پیامک ووکامرس و افزونه ارسال پیام کوتاه یکی از درخواست های بالای کاربران سامانه های پیامکی می باشد. مقاله پیشرو نحوه تنظیمات افزونه ارسال پیامک ووکامرس را برای افزونه ارسال پیامک ارائه شده توسط واحد پیام دهی شرکت ایده پردازان به شما آموزش خواهد داد.

تنظیمات افزونه ارسال پیامک ووکامرس :

نصب :

فایل افزونه به فرمت zip است و آنرا از طریق سایت SMS.IR – منوی برنامه نویسان می توانید دانلود نمایید. سپس وارد قسمت مدیریت سایت خود شده و از دسترسی های بالای صفحه ، افزونه ها – مدیریت – نصب ، وارد صفحه نصب شده و فایل را از پیدا کرده و سپس آن را نصب و آپلود نمایید.

پس از آپلود و نصب افزونه می بایست آن را فعال سازی نمایید.

فعال سازی :

پس از فعال سازی افزونه با انتخاب ” ووکامرس فارسی ” – ” تنظیمات پیامک ”  منوی های متفاوت تنظیماتی نمایش داده می شود . تنظیمات اولیه را می توانید در قسمت همگانی انجام دهید .

” اطلاعات کد امنیتی، لینک اتصال را به صورت https://ws.sms.ir/ ثبت نمایید. کلید وب سرویس و شماره ارسال اطلاعات داخل سامانه ارسال پیامک شما می باشد .اطلاعات کد امنیتی و کلید وب سرویس را می توانید از داخل سامانه خود، منوی برنامه نویسان ، قسمت کلید وب سرویس دریافت نمایید.

در صورتی که دسترسی باشگاه مشتریان را داشته باشید به راحتی می توانید به تمام شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود نموده اند ارسال پیامک داشته باشید. در صورت فعال بودن باشگاه مشتریان می توانید قسمت مربوط به آن را فعال نمایید تا ارسال ها از خط باشگاه مشتریان انجام شود. پس از انتخاب ” ذخیره اطلاعات ” میزان اعتبار پیامکی شما در سامانه نمایش داده می شود.

با انتخاب  بخش خریدار  می توانید دسترسی ها و تنظیمات بخش خریدار را انجام دهید. با انتخاب فیلدهای مورد نظرتان و انتخاب آن ها آن گزینه فعال خواهد شد.

هم چنین می توانید مشخص نمایید که در کدام حالات سیستم برای خریدار ارسال پیامک داشته باشد.

در صورت انتخاب حالات ارسال پیام به خریدار می توانید مشخص نمایید چه محتوای از پیش تعیین شده ای برای ایشان ارسال شود.

 

در بخش ” مدیر کل ” می توانید انتخاب نمایید مدیر سایت از تمام بخش های موجود در سایت  و در کدام حالات،  پیامک دریافت نماید. می توانید متن آن را نیز همانند متن خریدار تنظیم نمایید .

 

در بخش” مدیر محصول”  ؛ مدیر سایت در هر قسمت که خریدار اقدام به سفارش ، پرداخت ، کسر موجودی انبار و … می نماید ؛ نسخه مربوط به مدیر سایت را دریافت می نماید.

 

در بخش ” ارسال پیامک ” می توانید به گروه ها و یا شماره های مورد نظرتان ارسال پیامک داشته باشید.

هم چنین نمایش داده می شود که ارسال از کدام خط انجام خواهد شد .

 

 


هنوز نظری داده نشده است