-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

تنظیمات سامانه در افزونه DIGIT

تنظیمات سامانه در افزونه DIGIT
3 (60%) 2 رای

تنظیمات سامانه در افزونه DIGIT مختص برنامه نویسان و وب مسترانی است که در وردپرس به دنبال ارسال پیامک از طریق این افزونه هستند. افزونه digit یکی از افزونه هایی است که برای ارسال پیامک از چندین درگاه ارسال پیامک پشتیبانی می کند. با توجه به اینکه این افزونه هم اکنون از ارسال سریع خدماتی پشتیبانی می نماید، یکی از گزینه های انتخابی ارسال پیامک، سایت sms.ir می باشد. در تنظیمات سامانه در افزونه DIGIT نحوه کانفیگ افزونه و تست آن به صورت ساده و کامل توضیح داده می شود.

 

تنظیمات سامانه در افزونه DIGIT :

 

افزونه digit یکی از افزونه هایی که است  قابلیت ارسال پیامک ساده و ارسال پیامک خدماتی را دارد.

در ابتدا درگاه پیامکی را بر روی sms.ir قرار دهید.

کلید API و secret key را می توانید از منوی برنامه نویسان – کلید وب سرویس دریافت نمایید. در ابتدا به دلخواه خودتان کلید امنیتی را ثبت نموده و سپس بر اساس آن کلید API ساخته خواهد شد.

خط ارسال کننده پیامک می بایست حتما خط اختصاصی شما باشد. لیست خطوطتان در سامانه، منوی تنظیمات، تمدید خطوط قرار دارد.

تا این قسمت و با ذخیره تنظیمات، می توانید ارسال ساده پیامک داشته باشید. البته در ارسال ساده، شماره موبایل هایی که دریافت پیامک خود را مسدود نموده اند؛ دریافت پیامک نخواهند داشت.

اگر قصد ارسال کد احراز هویت و یا یک متن ثابت با متغییر مانند ” فاکتور شما با شماره invoicenumber صادر شد” را دارید، در سامانه ارسال پیامک خود؛ماژول ارسال سریع پیامک را فعال سازی نموده و قالب مورد نظرتان را ایجاد نمایید.

دقت کنید قالب شما می بایست طبق قوانین ساخته و تایید شده باشد تا بتوانید از آن در افزونه استفاده نمایید.

پس از تایید قالب در افزونه، قسمت ارسال سریع با قالب را در وضعیت ” بله ” قرار دهید.

شماره قالب را وارد نمایید.

همان متغییری که در سامانه ارسال پیامک در قالبتان معرفی نموده اید؛ در قسمت پارامترها قرار دهید و ” ذخیره تنظیمات ” نمایید.

 از تب ” پیکر بندی اصلی ” در ابتدا فرمت شماره موبایل ایران به صورت +۹۸ را انتخاب نموده و متغییر مربوط به قالبتان را ثبت نماییدو برای مثال برای ارسال کد احراز هویت؛ شما در داخل سامانه اقدام به ثبت قالب زیر نموده اید:

با تشکر از ثبت نام شما، کد احراز هویت شما : [verificationcode]

برای ارسال مقدار verificationcode شما OTP را انتخاب می کنید. در تب ” پیکربندی اصلی ” می بایست مقدار را به صورت %OTP% ثبت شود و در تب ” تنظیمات پنل پیامکی ” در قسمت متغییر عبارت به صورت verificationcode:%OTP% ثبت شود.

پس از ذخیره اطلاعات می توانید از قسمت سمت راست و پایین صفحه تست ارسال انجام دهید. اگر ۱ برگردانده شود تنظمیات شما صحیح بوده و ارسال پیامک به صورت صحیح انجام می شود.


هنوز نظری داده نشده است