-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

ثبت دامنه نمایندگان ارسال پیامک

ثبت دامنه نمایندگان ارسال پیامک
به این مطلب امتیاز دهید

ثبت دامنه نمایندگان ارسال پیامک برای ورود کاربران خودشان به سامانه پیامکی، روندی است که در نمایندگی های مستقل می بایست انجام شود.

نمیاندگی مستقل شرایط و قوانین خاص خود را برای داشتن پنل اس ام اس تحت برند مستقل دارد و می توان با داشتن شرایط خاصی جهت دریافت پنل نمایندگی اقدام نمود.

در این حالت برای ورود کاربران؛ پرداخت هایشان؛ پشتیبانی و …. دریافت خدمات لازم است تا برخی تنظیمات انجام شود و یکی از آن تنظیمات، ایجاد لینک ورود برای کاربران است.

ثبت دامنه نمایندگان ارسال پیامک :

برای ورود کاربران می توانید از دامنه و یا زیر دامنه مورد استفاده خود  لینک ورود ایجاد نمایید.

برخی از نمایندگان مستقل برای معرفی خود از دامنه ای مجزا و مربوط به این کار استفاده می نمایند و برخی زیر دامنه ای به صورت sms.domain.com را برای ورود کاربرانشان اعلام می کندد.

برای ورود فرقی ندارد کدام دامنه و یا زیر دامنه باشد. کمی تفاوت در تنظیمات وجود دارد. روند کلی به صورت زیر می باشد :

ابتدا نام دامنه و یا زیر دامنه خود را اعلام نمایید.

آدرس اعلام شده توسط شما ؛ در هاست ما ذخیره می شود. با توجه به اینکه دامنه sms.ir دارای SSL Certificate می باشد، تنظیمات لازم برای این استاندارد نیز بر روی دامنه ها و یا زیر دامنه ها انجام خواهد شد.

پس از انتساب دامنه به نماینده مورد نظر و اضافه شدن در هاست، به شما تنظیمات دامنه و یا Name Server اعلام می شود که می بایست در هاست مربوط به همان دامنه اعمال شود.

پس از اینکه NS ها تنظیم شود و یا دامنه اضافه گردد، می توانید از طریق ping  متوجه اختصاص IP  به دامنه شوید و یا از طریق MX Tools از صحت اختصاص NS ها به DNS خود اطمینان یابید.

بین 10 تا 30 دقیقه نیز دامنه شما بدون مشکل نمایش داده می شود و با ورود اطلاعات کاربری وارد ناحیه حساب کاربری خود خواهید شد.

 

 


هنوز نظری داده نشده است