-->

آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

جلوگیری از کوتاهی کار با استفاده از سامانه پیامکی

جلوگیری از کوتاهی کار با استفاده از سامانه پیامکی
به این مطلب امتیاز دهید

جلوگیری از کوتاهی کار با استفاده از سامانه پیامکی  مناسب تمام افراد مشغول در هر کسب و کاری است که فعالیت های متفاوتی را انجام می دهند. شما در هر حرفه ای که مشغول باشید، لیستی از وظایف برای انجام و ارائه دارید که انجام ندادن آن می تواند برای شما بسیار بد باشد.

کوتاهی در کار به این معنی نیست که دلتان نخواهد کارتان را انجام دهید و منتظر عاقبت آن بشینید. اصلا منظورمان نیز این نیست که روزی ۴ یا ۵ ساعت را برای صحبت کردن با همکار خود صرف می کنید. ( البته اگر اینطور باشد احتمالا به زودی دیگر در آن کار نخواهید بود !! )  کوتاهی کار در این مقاله را به موضوعات ریزی اختصاص می دهیم که انجام آن ها شاید زمان زیادی نخواهد اما کوچک بودن و یا هدف نداشتن و یا حتی زمانبر بودنش باعث می شود تا شما از انجام آن در زمان حال منصرف شوید و به دنبال کار دیگری باشید که شاید در همان لحظه مهم نباشد.

برخی از کارها را می توان با استفاده از ابزارهای کاربردی انجام داد و از نتیجه کار انجام شده بقیه روند کاریتان را انجام دهید. جلوگیری از کوتاهی کار با استفاده از سامانه پیامکی یکی از روش های پیشنهادی است.

جلوگیری از کوتاهی کار با استفاده از سامانه پیامکی :

دو مثال زیر نمونه های خوبی برای استفاده از پنل پیامکی در روند انجام کارها می باشد.

پیگیری نظر سنجی مشتریان :

ممکن است در بین انبوه کارهایتان از شما بخواند که نظر مشتریان را بابت محصول خریداری شده جویا شوید. علاوه بر زمان، حوصله و … شاید نتوانید به صورت مناسب با همه کاربران صحبت کنید. بهترین راه استفاده از سامانه پیامکی است. کافیست لیست شماره موبایل مشتریان را در فایل اکسل وارد کنید و برایشان پیامکی مبنی بر اعلام نظراتشان از محصول ارسال نمایید. می توانید از آن ها بخواهید نظرشان را به صورت گزینه ای  بد – خوب – عالی برایتان ارسال نمایید و با استفاده از ماژول نظر سنجی در پنل اس ام اس، نظرات را آنالیز نمایید.

 

یادآوری اقساط :

ارسال متن برای یادآوری اقساط و یا واریز مبالغ با استفاده  از ارسال پیام کوتاه می تواند گزینه مناسبی از ارسال موبایل به موبایل و یا تماس با موبایل مشتریان باشد. وجود گزارش ارسال، اعلام دقیق مبلغ و نحوه واریز در متن پیامک و …. باعث می شود تا سامانه پیامکی در بررسی گزینه های ارسال پیامک، انتخاب مناسب و عالی باشد.

البته وجود سامانه ارسال پیامک خدماتی، باعث می شود تا از ارسال متن یادآوری اقساط خود به تمام شماره ها اطمینان کامل داشته باشید.

دسته بندی کارها و سپردن آن ها به سامانه پیامکی باعث می شود تا روند انجام کارها ساده تر، با دقت تر و روتین باشد البته انتخاب سامانه مناسب نیز در انجام کارها و اطمینان از حسن انجامش نیز بسیار مهم و حیاتی است.

 


هنوز نظری داده نشده است