فهرست

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

پیامک سفید (باشگاه مشتریان)

پیامک سفید  (همان باشگاه مشتریان سابق) سایت www.SMS.ir یکی از برترین و متمایز ترین امکاناتی است که ایده پردازان آن را به کاربرانش ارائه می دهد.

شما خواهید توانست با استفاده از این ماژول به شماره های بلک لیست مخابرات ارسال پیامک انجام دهید. شماره های بلک لیست چه شماره هایی هستند؟ شماره های بلک لیست شماره هایی هستند که دریافت پیامک تبلیغاتی شان توسط خود فرد مسدود شده و به جز پیامکهای خدماتی همانند پیامک بانک ، بیمه و … هیچ پیامک دیگری از خطوط با پیش شماره های 1000، 2000، 3000 و … دریافت نمی کنند.

اطلاع رسانی کردن به این افراد از طریق پنلهای پیامکی مرسوم، امکان پذیر نمی باشد. اما اگر خط خود را خدماتی نمایید چه طور؟ درست است، از طریق خدماتی کردن خط اختصاصی خود می توانید به این افراد نیز پیامک ارسال نمایید.

اگر شما هم تمایل به ارسال پیامک به بلک لیست ها (با رضایت خودشان) را دارید، دو روش وجود دارد :

راه اول : با تکمیل و ارسال تعهد نامه و مدارک لازم، شماره اختصاصی خود را خدماتی نمایید. برای انجام این امر میبایست به صورت حقوقی اقدام نمایید، به این معنا که الزاما باید دارای کد اقتصادی ، شناسه ملی و شماره ثبت باشید. اپراتور های پیامکی در صورتی که تعهد نامه شما را به علت نقص یا داشتن شرایط لازم از ما نپذیرند، شماره شما خدماتی نخواهد شد.

از معایب این روش طولانی بودن پروسه کاری برای خروج شماره از لیست شماره های تبلیغاتی است که به طور میانگین با 2 ماه به طول میانجامد.

راه دوم : با استفاده از ماژول پیامک سفید به مخاطبانتان ارسال پیامک انجام دهید. این ماژول برنامه نویسی و ایده شرکت ایده پردازان بوده و تا کنون شرکت دیگری این امکان را ارائه نداده است.

از مزایای استفاده از این روش، دسترسی سریع با یک خط خدماتی است. کوتاه بودن شماره ارسال کننده نیز از دیگر مزایای بارز این روش نسبت به خدماتی کردن خط خط اختصاصی خودتان است.

نکاتی در مورد ماژول باشگاه مشتریان :

شماره 1 : استفاده از ماژول پیامک سفید برای افراد حقیقی یا حقوقی امکان پذیر می باشد و با این روش تمامی افراد می توانند برای مخاطبان و مشتریان خود sms ارسال نمایند.

شماره 2 : هزینه فعالسازی این ماژول 99000 تومان به صورت سالانه است.

شماره 3 : خط خدماتی پیامک سفید دریافت نداشته و تنها ارسال پیامک انجام می شود.

شماره 4 : نکته حائز اهمیت این است که محتوای پیامک شما بایستی فقط خدماتی باشد و به افرادی ارسال پیامک انجام دهید که تمایل به دریافت پیامک از شما را داشته باشند.

شماره 5 : مسئولیت ارسال پیامک تبلیغاتی با استفاده از این ماژول بر عهده شخص صاحب پنل می باشد.

تفاوت عمده پیامک سفید با خدماتی کردن شماره توسط تعهد نامه این است در پیامک سفید از مخاطب جهت ارسال پیامک اجازه گرفته می شود و در صورتی که کاربر پیامک را لغو نکند می توان ارسال پیامک انجام داد، ولی در خدماتی کردن شماره با استفاده از تعهد نامه ارسال پیامک به صورت ساده انجام شده و اجازه ای از مخاطب گرفته نمی شود ، اما در صورت نارضایتی مخاطب خط از حالت خدماتی خارج می شود و شخص خاطی باید پاسخگو باشید .

با توجه به موارد ذکر شده می توانید از این ماژول در پنل ایده پردازان استفاده نمایید. در صورتی که پنل دریافت نکرده اید در سایت www.SMS.ir ثبت نام نمایید و ماژول پیامک سفید را فعال نمایید