آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

شماره اختصاصی ۱۰۰۰

ویژگی های خطوط پیامکی ۱۰۰۰

نحوه انتخاب شماره های 1000 کاملا آزاد می باشد و هیچ محدودیتی برای انتخاب شماره وجود نخواهد داشت. به عنوان مثال شما می توانید شماره همراه خود را پس از سرشاخه 1000 قرارداده و در صورتی که این شماره قبلا و توسط شخص دیگری فعال نشده باشد آن را به عنوان شماره اختصاصی خود فعال نمایید. تعداد ارقامی که می تواند شماره های 1000 دریافت نمایند 6 رقم تا 14 رقم می باشد.

از معایب این خطوط نداشتن پورتال برای پیگیری وضعیت ارسال پیامهای انجام شده است و این گزارش در صورت نیاز فوری باید توسط اپراتور ارسال گردد ، البته شایان ذکر است که این گزارش به صورت آنلاین و از طریق وب سرویس روی پنل شما نمایش داده می شود ، اما در موارد خاص یا زمان هایی که نیاز داشته باشید که گزارش مستقیم اپراتور را داشته باشید کمی زمانبر می باشد .

دریافت خطوط پیامکی ۱۰۰۰

سرعت ارسال این اپراتور همواره یکی از پارامترهای مهم و تعیین کننده ای است که شما را نسبت به تهیه یکی از خطوط با پیش شماره 1000 ترغیب خواهد نمود.

این خطوط اولین سرشاخه هایی هستند که توسط اپراتورها واگذار شدند. به همین دلیل ارائه دهندگان این پیش شماره از تجربه بالایی نسبت به سایرین برخوردار هستند.

قابلیت انتخاب کامل خط از جذابترین و کاربردی ترین امکاناتی است که در این پیش شماره ارائه می گردد، به شرطی که شخص دیگری خط مورد نظر را ثبت نکرده باشد.

پایداری و یکنواختی سرویس دهی در این پیش شماره ها، که باعث ایجاد آرامش در استفاده کننده نهایی می گردد، از دیگر وجوه تمایز این خطوط نسبت به سایرین می باشد.

شماره خود را وارد کنید تا کمتر از یک دقیقه حسابتان ایجاد شود !

تعرفه های خطوط اختصاصی اپراتور ۱۰۰۰

نوع خط

۱۴ رقمی

۱۳ رقمی

۱۲ رقمی

۱۱ رقمی

۱۰ رقمی

۹ رقمی

۸ رقمی

۷ رقمی

۶ رقمی

سفارشی ۷۵٫۰۰۰ ۱۰۰٫۰۰۰ ۲۵۰٬۰۰۰ ۳۵۰٬۰۰۰ ۸۰۰٬۰۰۰ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰ ۳٬۰۰۰٬۰۰۰ ۷٬۵۰۰٬۰۰۰ ۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰
غیر سفارشی ۳۵٫۰۰۰ ۵۰٫۰۰۰ ۱۲۵٬۰۰۰ ۱۷۵٬۰۰۰ ۲۵۰٬۰۰۰ ۶۰۰٬۰۰۰ ۱٬۵۰۰٬۰۰۰ ۷٬۵۰۰٬۰۰۰ ۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰

در صورت درخواست خطوط 1000 به صورت سفارشی، هزینه ثبت و فعالسازی آن بیشتر از حالتی است که خطوط به صورت غیرسفارشی و توسط خود اپراتور تعیین گردد.

اگر تعداد ارقام شماره درخواستی شما بیش از 14 رقم شود، این اپراتور امکان تعریف خطوط دلخواه با تعداد ارقامی تا 16 رقم را نیز به شما خواهد داد.