آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

شماره اختصاصی ۳۰۰۰

دریافت خطوط پیامکی 3000

ویژگی های خطوط پیامکی ۳۰۰۰

یکی از بهترین و قدیمی ترین اپراتورهای ارسال پیامک ، اپراتور 3000 می باشد ، پشتیبانی خوب این سازمان ، خدمات سریع و به موقع ، وجود پنلی ساده اما شفاف برای شرکت خدمات دهنده (ایده پردازان) به منظور بررسی ارسال ها ، گرفتن خروجی ارسال یا دریافت و ... بر اساس نیاز مشتری این شرکت را با سایرین متمایز کرده است .

جهت فعالسازی هر یک از شماره های 3000 می توانید از طریق استعلام شماره داخل سامانه در منوی امکانات اولیه مورد نیاز > خرید شماره پیامکی اقدام به انتخاب شماره مورد نظر خود نمایید. پس از ثبت استعلام، شماره بررسی شده و هزینه آن به شما اعلام می گردد. پس از تایید شما و پرداخت شماره که به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد، شماره توسط کارشناسان برای شما فعال می گردد . شماره های 3000 به صورت سالیانه فعال می گردند و در صورت تمدید پنل، شماره نیز به صورت خودکار تمدید می گردد.

ارسالهای انجام شده از خطوط با پیش شماره 3000 قابلیت گزارش دهی لحظه به لحظه پیامک از زمان تایید توسط شما تا لحظه رسیدن پیام به گیرنده را دارد.

در انتخاب خط دلخواه کار شما کمی سختتر از سایر خطوط است، انتخاب ارقام تا حداکثر 6 رقم گزینه های انتخابی کمتری را پیش روی شما قرار خواهد داد.

ارائه خطوط 3000 معادل برای شماره های 4 و یا 5 رقمی مخابراتی، تنها با ارائه اسناد مشخص کننده مالکیت از سوی مخابرات قابل واگذاری خواهد بود.

از ویژگی های بارز استفاده از خطوط با پیش شماره 3000، پایداری در برقراری ارتباط و رصد کردن پیامک ارسالی از مبدا تا مقصد، از زمان تایید تا زمان رسیدن می باشد.

شماره خود را وارد کنید تا کمتر از یک دقیقه حسابتان ایجاد شود !

تعرفه های خطوط اختصاصی اپراتور ۳۰۰۰

هزینه

۱۴ رقمی

۱۲ رقمی

۱۰ رقمی

۸ رقمی

قیمت ۱۵٫۰۰۰ تومان ۱۰۰٫۰۰۰ تومان ۱۲۰٬۰۰۰ تومان ۱٬۴۰۰٬۰۰۰ تومان

فعالسازی خطوط انتخابی شما در پیش شماره های 3000، در صورت کامل بودن اطلاعات مورد نیاز شما، بلافاصله پس از ثبت در سمت اپراتور انجام می گردد،

انتخاب خطوط دلخواه از طریق سامانه و به صورت آنلاین انجام می پذیرد. هیچ گونه تفاوتی میان قیمت خطوط رند با خطوط غیررند انتخابی وجود ندارد.