آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

شماره اختصاصی ۵۰۰۰۲

ویژگی های خطوط پیامکی ۵۰۰۰۲

اپراتور 50002 برخلاف اپراتورهای 1000 یا 2000 یا 3000 که با چهار رقم شروع می شوند با 5 رقم شروع می شوند . هزینه های پیامک های فارسی و انگلیسی از طریق شماره های 50002 با سایر خطوط تفاوتی ندارد. شماره های انتخابی در حال حاضر تنها از سه سرشاخه 500022 ، 500024 و 500029 استعلام می گردند. برای استعلام این شماره ها می توانید از طریق تیکت، استعلام شماره و یا تماس تلفنی با شرکت اقدام نمایید.

از معایب ارسال از این خطوط نداشتن دلیوری دقیق پس از ارسال می باشد، اما این قابلیت را دارد که وضعیت نسبی پیامها را از طریق پرتال ارائه شده توسط اپراتور مشاهده نمود ، بازگشت هزینه ارسال پیامک به کسانی که پیامک تبلیغاتی خود را غیرفعال کرده اند ندارد ، اما قابلیت ویژه این اپراتور ارسال بر اساس سن و جنسیت می باشد .

دریافت خطوط پیامکی ۱۰۰۰

با استفاده از خطوط با پیش شماره 50002، امکان ارسال به شماره های افراد با سن و جنسیت مشخص وجود دارد. این بانک خروجی ارسال ندارد و تنها تاییده آن قابل مشاهده است.

سرشماره 50002 قابلیت انتخاب شماره به صورت کاملا آزادانه را در اختیار شما قرار می دهد، البته اگر خط مورد نظرتان توسط شخص دیگری ثبت نشده باشد.

سرعت ارسال مناسب از دیگر ویژگی های این خطوط پیامکی است. در صورت داشتن حجم بالای ارسال، استفاده از خطوط با سرشاخه 50002 را به شما پیشنهاد می کنیم.

قیمت ثبت خطوط ارائه شده توسط اپراتور، به نسبت سایر خطوط ارائه شده، پایین تر می باشد. اگر نیاز به ثبت تعدادی خط دارید، خطوط 50002 مقرون به صرفه خواهد بود.

شماره خود را وارد کنید تا کمتر از یک دقیقه حسابتان ایجاد شود !

تعرفه های خطوط اختصاصی اپراتور ۵۰۰۰۲

نوع خط

۱۴ رقمی

۱۳ رقمی

۱۲ رقمی

۱۱ رقمی

۱۰ رقمی

۹ رقمی

۸ رقمی

معمولی ۱۰٫۰۰۰ ۱۸٫۰۰۰ ۲۵٬۰۰۰ ۵۰٬۰۰۰ ۶۰٬۰۰۰ ۱۳۰٬۰۰۰ ۳۲۰٬۰۰۰
رند استعلام شود استعلام شود استعلام شود استعلام شود استعلام شود استعلام شود استعلام شود

ثبت و فعالسازی خطوط به سرعت انجام می گیرد. این فعالسازی بلافاصله پس از ثبت اطلاعات مصرف کننده نهایی در نزد اپراتور صورت پذیرفته و خط قابل استفاده خواهد بود.

رند و غیر رند بودن خطوط بستگی به تشخیص اپراتور خواهد داشت. اگر خطوط انتخابی شما بیش از 10 رقم باشد، خطوط به عنوان خطوط رند تشخیص داده نخواهد شد.