آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

وب سرویس

متدهای پیامک سفید

برای استفاده از پیامک سفید در اپلیکیشن و یا سایت خود، از طریق متدهای restful این کار را انجام دهید. شما با دانستن متدها و ورودی و خروجی های هر متد، می توانید کلیه عملیات ممکن را در سمت خود انجام دهید.

ارسال پیامک php

متدهای پیامک انبوه

متدها و روشهای اتصال متفاوتی برای اتصال به سامانه پیامک انبوه وجود دارد که اطلاعات آن در لینک های زیر برای شما قرار داده شده است. بخش مخاطبین، ارسال، باشگاه مشتریان، پیامک سریع و احراز هویت و ... همگی در این بخش قابل دسترسی می باشند.

پلاگین آماده برای استفاده در سیستم مدیریت محتوای Wordpress را می توانید از این بخش دانلود کرده و براحتی از امکانات سامانه در وب سایت خود استفاده نمایید

پلاگین آماده برای استفاده در سیستم مدیریت محتوای Joomla را می توانید از این بخش دانلود کرده و براحتی از امکانات سامانه در وب سایت خود استفاده نمایید

پرستاشاپ

پکیج کامل برای استفاده در وب سایت های ساخته شده تحت فریمورک Laravel . این پکیج دارای پنل مدیریتی می باشد. همچنین می توانید آموزش نصب و تنظیمات آن را مطالعه نمایید

پرستاشاپ

پلاگین آماده برای استفاده در فروشگاه ساز معروف Prestashop را می توانید دانلود کرده و به راحتی در فروشگاه خود از امکانات آن استفاده نمایید.

پرستاشاپ

پلاگین آماده برای استفاده در فروشگاه ساز معروف Opencart را می توانید دانلود کرده و به راحتی در فروشگاه خود از امکانات آن استفاده نمایید.

پلاگین آماده فروشگاه ساز Woocommerce را می توانید از این بخش دانلود کرده و براحتی از امکانات سامانه در وب سایت خود استفاده نمایید

پلاگین آماده برای ارسال پیامک ها در whmcs که این روزها جزو بهترین مدیریت های خدمات هاستینگ به حساب می آید.

در صورتی که برنامه نویس هستید و قصد دارید از پیام کوتاه در سایت نرم افزار خود استفاده نمایید، بهترین راه انجام این کار استفاده از وب سرویس است. هر وب سرویس مستنداتی دارد که در صورت وجود، کمک شایانی به استفاده از متدها و اطلاع از خطاهای اعلام شده خواهد کرد. مهم نیست که به چه زبانی برنامه نویسی می کنید، وب سرویس یک زبان بین المللی است که بدون درنظر گرفتن زبان برنامه نویسی پروژه شما، امکانات بسیاری را در اختیار شما قرار خواهد داد

ارسال پیامک php

نمونه کد PHP با توجه به وجود سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا ، وردپرس ، جوم شاپینگ و … یکی از پرکاربردترین نمونه کدهای ارسال پیامک می باشد ، اما این نکته را نیز باید متذکر شویم که ماژول های آماده برای وردپرس و جوملا و … در بخش افزونه های پیامکی آماده و قابل دانلود می باشد و در صورتی که نیازی متمایز و خاص ندارید می توانید از همین افزونه های پیامکی آماده استفاده نمایید. این افزونه ها به مرور کامل تر می شوند.

گاهی ممکن است پروژه شما طوری باشد که تنها ارسال پیامک برای شما اهمیت داشته باشد و نیازی به هیچ امکان دیگری نداشته باشید. پیچیدگی های نسبی استفاده از وب سرویس نیز مزید بر علت خواهد شد که به دنبال راه دیگری برای استفاده از پیامک در سایت خود باشید. متد HTTPPost از جمله متدهای ساده و کاربردی است که ما به شما پیشنهاد می کنیم. در هرجا که نیاز به ارسال پیامک داشتید این متد را فراخوانی کرده و تنها متن و سایر موارد قابل تغییر را جایگزین نمایید.

ارسال پیامک سریع کد فعالسازی به همراه قالب

ارسال سریع به همراه قالب یکی از قابلیت های پر استفاده و یکی از اصلی ترین نیاز های وب سایت ها و اپلیکیشن هاییست که این روزها از پیامک برای اطلاع رسانی به مشتری های خود استفاده می کنند. با استفاده از این ماژول می توانید به سادگی به کاربران خود کد فعال سازی ارسال کرده یا پیامک هایی را با قالب های از پیش تعیین شده ارسال کنید. تمام ارسال ها توسط این ماژول در کمترین زمان ممکن به دست مخاطبینتان خواهد رسید. ارسال ها از این ماژول با شماره بسیار رند ۳۰۰۰۷۷ ارسال می گردد.