آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

دسترسی ارسال سریع پیامک به همراه قالب

دسترسی ارسال سریع پیامک به همراه قالب یکی از سرویس های ارائه شده تحت ماژول ایده پردازان می باشد که توسط وب سرویس خدماتی مورد استفاده در متون ثابت می باشد. در برخی از برنامه ها و یا پروژه های مورد استفاده توسط برنامه نویسان برخی از متن های حاوی کلمات و یا عبارات ثابت می باشد. صرفه نظر از نوع گیرنده بر اساس عملکرد انجام شده در آن برنامه و یا پروژه، اطلاعات ثابت ارسال خواهد شد. در این زمان اگر ارسال از طریق سامانه ارسال پیامک انبوه انجام شود می توان با تعریف متن پیام کوتاه پیش فرض ارسال را انجام داد اما در زمانی که بخش متغییری در متن قرار داشته باشد می بایست در هربار ارسال متن را تغییر داد و با توجه به اطلاعات ارسال نمود. علاوه بر زمان و نیاز به نیروی انسانی و نیز عملکرد دیرهنگام احتمال خطا در تمام موارد اعلامی نیز وجود دارد. نکته مهمیست که چنین متن هایی با توجه به محتوای ارسالی جزو پیام های اطلاع رسانی هستند. لزوم پیام های ارسالی موجب می شود تا مشکل عدم ارسال پیامک به شماره های بلک لیست نیز به لیست مشکلات اضافه شوند.

دسترسی ارسال سریع پیامک به همراه قالب

دسترسی ارسال سریع پیامک به همراه قالب :

تمام خطاها، اتلاف زمان و دردسر ارسال و عدم ارسال به شماره هایی که دریافت پیام خود را مسدود نموده اند در چنین مواردی به همراه ثابت بودن درصد بالایی از متن ارسالی باعث می شود تا به دنبال راه حل مناسبی باشیم. دسترسی ارسال سریع پیامک به همراه قالب با ارائه راهکار ارسال سریع پیامک در قالب از پیش نوشته شده توانسته است تا راه حل مناسبی را ارائه دهد. با استفاده از خط خدماتی موجود در این ماژول می توان به راحتی ارسال ها را به تمام شماره ها حتی شماره هایی که دریافت پیام تبلیغاتی خود را مسدود نموده اند فرستاد. در این ماژول دسترسی ارسال سریع پیامک به همراه قالب دراختیار برنامه نویسان قرار داده شده است تا بتوانند با استفاده از قابلیت های انحصاری آن مشکلات اعلام شده را برطرف نمایند.


هنوز نظری داده نشده است