آیا برای ارسال پیامک به افرادی که

پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند دچار مشکل شده اید؟

پیامک مسدود مخابراتی

برای ورود به سامانه پیامک sms.ir نام کاربری (شماره موبایل) و رمز عبور خود را وارد نمایید

نام کاربری خود را وارد نمایید

رمز عبور را وارد نمایید

درصورتیکه رمزعبور خود را فراموش کرده اید حرف P را به 300077 ارسال نمایید.

ثبت نام در سامانه پیامک sms.ir کمتر از یک دقیقه زمان خواهد برد. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا پس از ایجاد حساب، اطلاعات ورود را برایتان ارسال کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید شماره موبایل و ایمیل خود را وارد نمایید. ما در کمتر از ۵ دقیقه رمز عبور را برایتان ارسال می کنیم.

شماره موبایل خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

برگشت به صفحه ورود

Close

دفترچه تلفن پنل پیامکی

دفترچه تلفن پنل پیامکی

یکی از اساسی ترین نیاز های هر سامانه ارسال پیامکی دفترچه تلفن می باشد .

دفترچه تلفن پنل پیامکی شماره های کاربر را در خود ذخیره می کند و زمانی که کاربر قصد ارسال پیامک به شماره های خودش را داشته باشد می تواند از دفترچه تلفن سامانه ارسال پیامک استفاده نماید . البته این مطلب قابل ذکر می باشد که در صورتی که کاربر لیستی از شماره موبایل ها را داشته باشد و بخواهد فقط یک بار به آن ها ارسال پیامک انجام دهد نیازی به استفاده از دفترچه تلفن پنل ندارد و کافیست شماره ها را copy کرده و داخل گیرندگان در مرحله ارسال پیامک paste نماید . پس زمانی بهتر است شماره ها در دفترچه تلفن پنل ذخیره شود که قصد ارسال پیامک به آن ها بیش از یک بار را داشته باشید .

استفاده از دفترچه تلفن پنل پیامک ایده پردازان سرعت ارسال پیامک شما را بالا می برد و نیازی به صرف وقت زیاد برای ارسال پیامک نخواهید داشت و فقط با چند کلیک ساده می توانید به تعداد کثیری از مخاطبانتان ارسال پیامک انجام دهید .

یکی از امکانات دفترچه تلفن پنل پیامکی sms.ir  ایجاد چند گروه در دفترچه تلفن می باشد که این امکان را به شما می دهد تا مخاطبان خود را گروه بندی نمایید .  در دفترچه تلفن پنل وارد کردن شماره ها هم به صورت تکی و هم با استفاده از فایل اکسل میسر می باشد و هنگامی که حجم زیادی از شماره ها را بخواهید وارد نمایید مطلوب است از فایل اکسل استفاده کنید .

یکی دیگر از مزیت های دفترچه تلفن سامانه ارسال پیامک ایده پردازان این است که به صورت خودکار شماره های تکراری را از فایل اکسل شما حذف می کند و چند بار یک شماره وارد سامانه نمی شود ، همچنین در وارد کردن تعداد شماره موبایل به دفترچه تلفن در این سامانه محدودیتی ندارید و به میزان دلخواه می توانید شماره های خود را وارد نمایید .

برای استفاده از برخی ماژول های پنل همانند ماژول تبریک تولد یا رویداد ، ارسال با نام به دفترچه تلفن ، عضویت خودکار در دفترچه تلفن ، عضویت خودکار در لیست سیاه و … بایستی اطلاعات افراد را در دفترچه تلفن پنلتان وارد نمایید تا بتوانید از این ماژول ها استفاده کنید .

در صورتی که کاربر sms.ir نیستید و تمایل به استفاده از سامانه ارسال پیامک ایده پردازان را دارید می توانید در سایت ذکر شده ثبت نام انجام دهید و پس از ورود به پنلتان در منو ، امکانات اولیه مورد نیاز زیر منو ، دفترچه تلفن از دفترچه تلفن سامانه استفاده نمایید .

 


هنوز نظری داده نشده است